RE/MAX 185 ofise ulaştı

RE/MAX 185 ofise ulaştı

RE/MAX, franchise sistemiyle 2008'in son çeyreğine girerken Türkiye'de 185 ofise ulaştı2006 yılında büyümede dünya şampiyonu olan RE/MAX Türkiye, metropollerde ofis ağı kurarken, diğer yandan, çevre ilçelere ve Anadolu'daki diğer önemli kentlere de yöneliyor. RE/MAX Türkiye, bu yıl Trabzon, Gaziantep, Mardin, Hatay gibi illerdeki ilk franchise ofislerini açtı.
Dünyada olduğu gibi Türkiye'de de zaman zaman önemli ekonomik dalgalanmalar yaşansa da, özellikle son bulmayan hızlı nüfus artışı ve göçün etkisiyle, gayrimenkul sektörü hiçbir zaman hız kesmiyor. Türkiye Tapu İstatistikleri'ne göre, İstanbul'daki gayrimenkul satışı adedi son 3 yıldır hep 200 bin adet civarında gerçekleşirken, işlem tutarı 2 yılda 2 katına ulaşıyor. 2005 yılı sonunda 9,5 trilyon YTL olan İstanbul'daki gayrimenkul satışı, 2007 sonu itibariyle 17,5 trilyon YTL'yi aşıyor. RE/MAX Türkiye, bu yılın ilk 9 ayında, 36 yeni franchise ofisin açılışını gerçekleştirdi. Yeni açılan ofislerden 23 tanesi İstanbul'un farklı ilçe ve semtlerinde yer alırken, 13 tanesi de Anadolu'nun farklı illerinde hizmete girdi.

RE/MAX Türkiye'ye bağlı, İzmir'den Hatay'a, Trabzon'dan Adana'ya kadar Türkiye'nin dört bir yanındaki toplam 185 franchise ofiste, 1200'e yakın gayrimenkul profesyoneli görev yapıyor. Franchise ofisler, RE/MAX'in uzman ve güvenilir gayrimenkul danışmanlığı hizmet kalitesini müşterilerine, insana yatırım ve eğitime dayalı girişimcilik odaklı kariyer olanaklarını da, gayrimenkul danışmanı adayı profesyonellere sunuyorlar. Her yeni RE/MAX ofisi, gayrimenkul sektöründe kariyer hedefleyenler için, bu hedeflerini gerçekleştirebilecekleri yeni bir fırsat yaratıyor.