10 / 12 / 2022

Renault Captur ne kadar oldu? İşte Renault Captur’un 7 Ekim 2022 fiyat listesi…

Renault Captur ne kadar oldu? İşte Renault Captur’un 7 Ekim 2022 fiyat listesi…

Renault’un 2013 yılında satışa sunduğu SUV modeli Captur’un ekim ayı fiyat listesi açıklandı. Renault Captur kaç lira oldu? İşte, Renault Captur’un 7 Ekim 2022 fiyat listesi…Renault Captur ne kadar oldu? İşte Renault Captur’un 7 Ekim 2022 fiyat listesi…

Dikkat çekici tasarımı ve farklı kişiselleştirme seçenekleriyle Renault Captur, benzersiz detayları ile beğeni topluyor. Renault Captur, 2 farklı tavan ve yan ayna seçeneği ile geliyor.

Modunuza uygun 3 farklı sürüş modu ve 8 farklı aydınlatma opsiyonuyla sunulan Renault Captur, 9,3 inç bilgi-eğlence ve navigasyon sistemi, 10,2 inç dijital gösterge paneli, yenilikçi kokpit tipi yüksek orta konsol, E-shifter vites koluyla aynı segmentindeki rakiplerini kıskandırıyor.

Modern ve inovatif sürüş destek sistemleri, kişiselleştirme seçenekleri ve yenilenen iç ve dış tasarımı ile benzersiz bir sürüş keyfi veren Renault Captur, sunduğu en yeni sürüş destek teknolojileri ile güvenliğinizi sizin için sağlıyor.

Renault Captur, daha geniş bagaj alanı, elektrikli açılır cam tavanı, kayar ve katlanır arka koltuklar gibi yepyeni özellikleriyle geniş ailelerin tercih ettiği modellerin en başında yer alıyor.

Peki Renault Captur’un özellikleri neler? İşte, Renault Captur’un özellikleri ve fiyat listesi…
Geri Dön