Çukurova Balkon

Residence Martan'da 120 bin YTL'ye

Residence Martan'da 120 bin YTL'ye Residence Martan'da 120 bin YTL'ye

Pendik'te inşa edilen Residence Martan projesi bu yılın sonunda teslim edilecek.


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Residence Martan,  Finlandiya-Türk ortak girişimi olan Rem Yapı Turizm ve Ticaret A.Ş. tarafından inşa ediliyor. Pendik Yayalar Mahallesi'nde 4 bin 314 metrekare alan üzerinde konumlandırılan proje toplam 117 konuttan oluşuyor.

Residence Martan'da büyüklükleri 65 ile 245 metrekare arasında değişen konutların fiyatları ise 120 bin YTL'den başlıyor, 490 bin YTL'ye kadar yükseliyor. Residence Martan'daki konutlar için Finansbank ile yapılan anlaşma çerçevesinde 36 aya kadar yüzde 1.48 faiz oranıyla konut kredisi kullanılabiliyor. Şu ana kadar 68 konutun satıldığı projede minimum yüzde 15 peşinat isteniyor. Metrekare ortalama satış fiyatı bin 800 YTL olan projede taksit ödemelerinde esneklik sağlanıyor.

İnşaatına Aralık 2006'da başlanan projenin 2008 sonunda bitirilmesi planlanıyor. Residence Martan, Pendik'in merkezine sadece 4 kilometre uzaklıkta bulunuyor.    

Projede 3 bin metrekare kapalı otopark bulunuyor. Kapalı otoparktan dairelere çift asansör ile doğrudan geçiş, 1.300 metrekarelik alan spor ve sosyal aktivite alanı olarak tasarlanmış.  Bu alanda , spor amaçlı da kullanılabilecek yüzme bantlı (jet sream), jakuzi özellikli kapalı yüzme havuzu, fitness ve spor salonu, sauna, bilardo salonu, çocuk oyun odası, yönetim odası ve çok amaçlı toplantı salonu yer alıyor. Site içinde 24 saat güvenlik, intercom, giriş ve çıkışlar kontrollü olarak sağlanacak.

1) Projenin adı: RESIDENCE MARTAN - PENDİK

2) Yapımcı şirket: REM YAPI TURİZM VE TİCARET A.Ş.

3) Projenin lokasyonu: Pendik'te;  TEM ile E5 otobanları arasında Pendik Sahiline 5 km uzaklıkta ve Yayalar Mahallesi'ndedir.

4) Toplam arsa alanı: 4 bin 314 metrekare

5) Toplam inşaat alanı: 19 bin metrekare

6) İnşaata ne zaman başlandı: Aralık 2006

7) Ne zaman bitirilecek: 2008 yılı sonunda

8) Konut sayısı: 117 daire  

9) En düşük ve en yüksek metrekareler: 65 - 245 metrekare

10) En ucuz ve en pahalı konutun fiyatı: 120 bin YTL - 490 bin YTL

11) Şimdiye kadar satılan konut sayısı: 68

12) İstenilen minimum peşinat: Yüzde 15

13 En düşük taksit: Esnek taksit ödemeleri  

14) Metrekare ortalama satış fiyatı: 1,800.-YTL

15) Projenin özellikleri: Projede 3 bin metrekare kapalı otopark bulunuyor. Kapalı otoparktan dairelere çift asansör ile doğrudan geçiş, 1.300 metrekarelik alan spor ve sosyal aktivite alanı olarak tasarlanmış.  Bu alanda , spor amaçlı da kullanılabilecek yüzme bantlı (jet sream), jakuzi özellikli kapalı yüzme havuzu, fitness ve spor salonu, sauna, bilardo salonu, çocuk oyun odası, yönetim odası ve çok amaçlı toplantı salonu yer alıyor. Projede ayrıca LG/Beko marka split klima, doğalgaz bağımsız kat kaloriferi, çelik dış kapı, uydu yayın sistemi, 200 ton hacminde hidroforlu su deposu ve ortak alan jeneratörü mevcut.

Site içinde 24 saat güvenlik, intercom, giriş ve çıkışlar kontrollü olarak sağlanacak.

16)  Diğer projelerden ayırt edici özelliği:   Residence Martan  Finlandiya-Türk ortak girişimi olan Rem Yapı Turizm ve Ticaret A.Ş.'nin konut projesidir.  Projede kalite koşulsuz ön planda tutulmuş.  Bu anlayış kendisini çatının en üst noktasından tüm altyapısı da dahil temele kadar kendini her noktada gerek kullanılan markalar ve gerekse de işçilik kalitesi ile gösteriyor.

Proje ayrıca,  İstanbul'un prim yapma şansı en yüksek ilçe özelliğini taşıyan Pendik'in merkezine sadece 4 km uzaklıkta. Pendik'in ana arteri olan  Ankara  Caddesine çok yakın olması sebebiyle özel araba olanakları olmadan da toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla sahile veya Pendik merkeze ulaşılabiliyor.    

REM Yapı Turizm ve Ticaret A.Ş.'nin bu projesinde de hedef tüketiciye "lüks" olarak tanımlanan daire donanım ve sosyal yaşam aktivite olanaklarını Residence Martan'ın standartları içinde ve uygun fiyat cazibesiyle müşterilerine sunuyor.

17) Anlaşmalı bankalar: Finansbank

18) Faiz oranı:  36 ay için yüzde 1,48

19) Projenin toplam satış bedeli:    20 milyon YTL

20) Web sayfası ve satış ofisi telefonu:   www.residencemartan.com; www.remyapi.com.tr; 0216 307 0582