Resim İstanbul Orman'da teslime kadar 2 bin 500 lira peşin ödemeli kampanya!

Resim İstanbul Orman'da teslime kadar 2 bin 500 lira peşin ödemeli kampanya!

Firma: Ortadoğu Grup

Proje: Resim İstanbul Orman


İnşaat sektörünün önde gelen ve köklü şirketlerinden biri olan Ortadoğu Grup, Resim İstanbul Orman Projesi’nde daire sahibi olmak isteyenlere kusursuz bir fırsat sunuyor.


Resim İstanbul Orman hakkında detaylı bilgi için tıklayın


Telefon: 444 53 18


Ortadoğu Grup, doğanın tam kalbinde yaşamak aynı zamanda da İstanbul’un dinamik yapısından kopmamak isteyenlere  Resim İstanbul Orman  Projesi’nde, 2 bin 500 lira peşin 2 bin 500 lira taksit ile ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Kusursuz fırsat kampanyası dahilinde 48 ay vade farksız ödeme imkanı ve kişiye özel ödeme seçenekleri de bulunuyor. Hem doğanın içinde sağlıklı yaşamak hem de merkezi noktalara kolay ulaşmak isteyenlerin tercihi olan Resim İstanbul Orman Projesi, 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde üç etapta toplam 28 bloktan oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı projede, fiyatlar 236 bin 664 ile 808 bin 574 lira arasında değişiyor.


Resim İstanbul Orman


Kampanya ve proje hakkında konuşan  Ortadoğu Grup  İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gür: 

“Kusursuz teklif kampanyasıyla yaşamını değiştirmek isteyen herkese teslime kadar 2 bin 500 lira peşinat ödemeli bir kampanya başlattık. Böylece, kirada olanlar ve yeterli peşinatı şu an için olmayanlar da avantajlı ödeme koşullarıyla projemizden ev sahibi olabilecek. İstanbul’un oksijen oranı en yüksek yerlerinden biri olan Aydos Ormanı’nın yanı başında yer alan Resim İstanbul Orman’dan kazançlı bir alışveriş yapmak isteyen herkesin elini çabuk tutmasını öneriyoruz” dedi.


Resim İstanbul Orman


Resim İstanbul Orman


projeye sor