Rixos Executive Apartments Kozyatağı'nda fiyatlar 295 bin dolardan başlıyor! 2 bin TL kira getirisi

Rixos Executive Apartments Kozyatağı'nda fiyatlar 295 bin dolardan başlıyor! 2 bin TL kira getirisi

Rixos Executive Apartments Evleri'nde toplam 370 konut yer alıyor. Proje kapsamında yer alan konutların fiyatları 295 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projenin kira getirisinin ise 2 bin TL olması planlanıyor...

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Kozyatağı'nda yükselen Rixos Executive Apartments Evleri'nde toplam 370 rezidans daire yer alıyor. Tek bloktan oluşan projede yer alan blok 30 katlı olarak tasarlandı. 

STC İnşaat ile Albaraka Türk'ün birlikte hayata geçirdiği Rixos Executive Apartments'ın satışlarına 22 Haziran'da başlanmıştı. Projede 78, 88 ve 90 metrekarelik 1+1 ile 2+1 konutlar ve 96 ile 142 metrekarelik penthouselar bulunuyor.

Proje kapsamında yer alan home ofislerin fiyatları 295 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Projenin kira getirisinin de 2 bin dolar olması hedefleniyor. Projede ilk dokuz kat ofislere ayrıldı.

Adalar manzaralı Projenin sosyal yaşam alanlarında rezidans, ofis hizmetleri, fitness center, sağlık merkezleri, toplantı odaları, arşiv ve güvenlik bulunuyor. Projede; teslimatlar önümüzdeki aylar içinde yapılacak.Home office projesi olarak hayata geçirilen projenin mimarisinde Tansel Sönmezer'in imzası bulunuyor.

0216 574 89 66
http://www.rixoskozyatagi.com/


Kübra Genç/Emlakkulisi.com

pus