Rota Group Yapı Malzemeleri İnşaat Ve Emlak Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rota Group Yapı Malzemeleri İnşaat Ve Emlak Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu! Rota Group Yapı Malzemeleri İnşaat Ve Emlak Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Rota Group Yapı Malzemeleri İnşaat Ve Emlak Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ferdi Veliler tarafından kuruldu. 

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Rota Group Yapı Malzemeleri İnşaat Ve Emlak Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Küçükçekmece’de 10 bin TL sermaye bedeli ile Ferdi Veliler tarafından kuruldu. 


Rota Group Yapı Malzemeleri İnşaat Ve Emlak Sanayi Ticaret Limited Şirketi konusu:
-Yurt içinde ve yurt dısında bilumum insaat malzemeleri demir, kereste, çimento, insaat armatürleri, parke, lambiri, cam isleri, aleminyum, tugla baglantı elemanları, saç, demir, çinto, galvenizli saç, bakır, kursun , profil ,ilmasin ,pikçelik , insaat demiri ,insaat tesisatı malzemeleri , yer karoları ,duvar kagıdı ,yaglı boya, mermer , hediyelik esya , (suya- ısıya) izalasyon malzemeleri alımı , satımı , toptan ve perakende ticareti ile ithalat ve ihracatını ifa etmek ,ihracatını gerçeklestirmek. -Her türlü insaat taahhüt isleri; konut, isyeri, ticarethane insaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya baskalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karsılıgı binalar yapmak......ve anasözleşmesinde yazılı işler

Rota Group Yapı Malzemeleri İnşaat Ve Emlak Sanayi Ticaret Limited Şirketi adres: CENNET Mah.Ziya Gökalp Cad.Şen Apt.Sit.No.52-54c/1 Küçükçekmece 
 

pus