Royal Group Kartal'da yeni kentsel dönüşüm projesine başlıyor!

Royal Group Kartal'da yeni kentsel dönüşüm projesine başlıyor!

Firma: Royal Group

Proje: Kartal kentsel dönüşüm


Royal Group, Sky Blue İstanbul ve Royal Garden Kartal Residence’dan sonra yeni bir projeye daha başlamak için harekete geçti. Bu konuda hak sahipleriyle anlaşan kuruluş, binaların yıkımına başladı.


İstanbul’un Anadolu yakasında Kartal’da yaptığı başarılı kentsel dönüşüm çalışmalarıyla adını duyuran Royal Group, aynı bölgede yeni bir projeye daha başlamak için harekete geçti. Daha önce de Kartal’da Sky Blue İstanbul ve Royal Garden Kartal Residence’ı hayata geçiren kuruluş, yeni projesi için hak sahipleriyle anlaştı. Bugün düzenlenen törenle proje alanında bulunan binaların yıkımına başlandı. Törene, Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz ve  Royal Group  Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Çehreli de katıldı. Projenin inşatına Mart ayında başlamayı planladıklarını söyleyen Tolga Çehreli, “24 ayda tamamlamayı planladığımız projemiz 220 konuttan oluşacak” dedi.


“Kentsel dönüşümü destekliyoruz”

Kentsel dönüşümü vatani bir görev olarak gördüklerini ve sonuna kadar desteklediklerini belirten Çehreli, “Biz herkesin depreme dayanıklı, güvenlikli ve içerisinde sosyal donatıları olan konutlarda yaşama hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle kentsel dönüşüm çalışmalarına öncülük ediyoruz” diye konuştu. İnsana, kent hayatının dinamiklerine ve doğaya uygun mimari çözümler üretmek amacıyla yola çıktıklarını ifade eden Çehreli, “Her projemizin merkezine insan mutluluğunu koyuyoruz. Hayatı keyifli kılacak projeler geliştiriyoruz. İstanbul’da en çok kentsel dönüşüm yapan firmalar arasına girmiş olmaktan dolayı mutluyuz” açıklamasında bulundu.


444 5 795

www.royalgroup.com.tr                     Bu haber Vatan Gazetesi'nde şu şekilde yer alıyor;


ROYAL Group, bir kentsel dönüşüm projesi olan Royal Garden Kartal Residence’ı satışa çıkardı. Ön talep döneminde yüzde 30’u satılan Royal Garden Kartal Residence, iki blokta 374 daireden oluşuyor. Sakinlerine apartman fiyatlarıyla deniz ve adalar manzaralı rezidans yaşamı sunan projede büyüklüğü 79 metrekare ile 367 metrekare arasında değişen 1+1’den 5+1’e farklı tiplerde rezidans daireler bulunuyor.

 

Projede yer alan 1+1 daireler 296 bin liradan, 2+1 daireler 397 bin liradan, 3+1 daireler 600 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Vadeli fiyatlarda, lansman kampanyası boyunca daire bedelinin yüzde 30’unu peşinat olarak verenler geri kalanını 30 ay boyunca faizsiz ödeme imkanına sahip oluyor. İsteyen konut alıcısı İş Bankası garantörlüğünde 120 aya kadar kredi de kullanabilecek.

 

Lansman fiyatlarının ay sonuna kadar geçerli olacağını söyleyen Royal Group Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Çehreli, “İlk fiyat avantajından ve öncelikli daire seçeneğinden yararlanmak isteyen herkesi lansman kampanyası boyunca satış ofisine bekliyoruz” dedi.

 

Royal Group, 374 dairelik kentsel dönüşüm projesi Royal Garden Kartal Residence’a başladı. Projede lansman fiyatları devam ediyor.


Vatan 


projeye sor