04 / 10 / 2022

RTÜK İzmir'de 4 lüks villa satacak

RTÜK İzmir'de 4 lüks villa satacak

Radyo Televizyon Üst Kurulu RTÜK, kendi mülkü olan İzmir Karşıyaka'daki 4 gayrimenkulünü satışa çıkardıRTÜK tarafından satışa çıkarılan müstakil dubleks villalar  İzmir  Karşıyaka'da Mavişehir Emlakbank İzmir Evleri'nde bulunuyor. Konutlar 231 metrekare büyükte ve 4+1 odalı. Konutların her birisinin tahmini bedeli 675 bin TL, geçici teminatı ise 20 bin 250 TL olarak tayin edildi.

RTÜK tarafından satışa çıkarılan konutların ihalesi 1 Haziran 2010 tarihinde saat 14.00'te Bilkent Plaza B 2 Blok Bilkent  Ankara  adresindeki RTÜK merkez binasında yapılacak. İzmir'deki villaları RTÜK, 10 Mart 2010 tarihinde de  satışa çıkarmıştı.
Hüseyin BELİBAĞLI/emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

--

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), İzmir'in Karşıyaka ilçesindeki 4 adet dubleks konutu satmak üzere ihale açtı.

Karşıyaka İlçesi, 2.bölge Şemikler Mahallesi, Mavişehir Semti, 2 bin 41. sokak, Emlakbank İzmir Evlerindeki 69, 71, 73 ve 75 numaralı toplam 4 adet müstakil dubleks konut, kapalı teklif usulü artırma suretiyle ihale dokümanında belirtilen kayıt ve şartlarda birer aylık ara ödemelerle 4 eşit taksitte satılacak.

RTÜK'ün mülkiyetindeki taşınmazların muhammen bedelleri 675'er bin lira, katılımcılardan alınacak olan geçici teminat tutarı ise 20'şer bin 250 lira olarak belirlendi.

İhale, 1 Haziran 2010 tarihinde saat 14.00'te Ankara'da bulunan Radyo ve Televizyon Üst Kurulu merkez hizmet binasında gerçekleştirilecek.

Söz konusu taşınmazların satışına katılmak isteyenler şartnameyi, Ankara'da Radyo ve Televizyon Üst Kurulu ile İzmir'de Radyo ve Televizyon Üst Kurulu İzmir Bölge Müdürlüğünden bedelsiz olarak görebilecekler.

Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları, ihale günü ihale saatine kadar Taşınmaz Mal Satış İhale Komisyon Başkanlığına verilecek.

İhaleye katılmak isteyenler konutların tamamı için teklif verebilecek.

Birden fazla konut için teklif verecek istekliler, her bir konut için ayrı ayrı teklif mektubu düzenleyecekler ve istenilen geçici teminatı verecekler.

Bu arada ihale üzerinde bırakılan isteklilerden, sözleşme imza tarihinden önce ihale bedelinin yüzde 6'sı oranında süresiz kesin teminat alınacak.

İzmir'in Karşıyaka İlçesi, 2.Bölge Şemikler Mahallesi, Mavişehir Semti, 2 bin 41. Sokak, Emlakbank İzmir Evlerindeki 69, 71, 73 ve 75 numarada yer alan dubleks konutların büyüklüğü brüt 231,48 metre kare olup, 4 oda 1 salondan oluşmakta.
AA
Geri Dön