12 / 08 / 2022

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Sağlık Bakanlığı kura tarihi belli mi?

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Sağlık Bakanlığı kura tarihi belli mi?

Sağlık Bakanlığı tarafından merkez ve taşra teşkilatları için istihdam sağlanacak işçi ve personel alımlarında başvurular sona erdi. Başvuruların ardından gözler kura çekim tarihi ve sonuçların açıklanacağı tarihe çevrildi. İşte başvuru sonuçlarına dair tüm detaylar...Sağlık Bakanlığı personel ve işçi alımı başvuruları sona erdi. Başvurusunu tamamlayan tüm adaylar Sağlık Bakanlığı personel alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Sağlık Bakanlığı kura tarihi belli mi? gibi soruların yanıtlarını araştırmaya başladılar. İşte Sağlık Bakanlığı alımlarına dair tüm merak edilenler.. 
 
Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre; Bakanlık işçi değerlendirmesini kura sistemi ile yapacağını bildirdi. Kura Çekimi sadece tek bir yerde gerçekleştirilecek. Noter huzurunda yapılacak olan kura çekimi sadece Ankara'da düzenlenecek. Kura tarihi ise 6 Nisan olarak açıklandı. 
 Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com’da yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com'da yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.