Sakarya Unigarden'da 24 ay 0 faiz imkanı!

Sakarya Unigarden'da 24 ay 0 faiz imkanı!

Firma: Fixus Yapı

Proje: Unigarden


850 konut ve AVM’den oluşan Unigarden projesi Fixus Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Temellerinin Şubat ayı içerisinde atılması planlanan Sakarya Unigarden projesinde daireler 1 oda 1 salon olarak dizayn ediliyor.


Sakarya  Unigarden  projesi Fixus Yapı tarafından inşa ediliyor. Projede yer alan satılık daireler 1 oda 1 salon şeklinde düzenleniyor.


Sakarya Üniversitesi Kampüsü'ne 1 dakika mesafede konumlanan Unigarden projesinde daireler 52 metrekare ile 63 metrekare arasında inşa ediliyor. Projenin kira getirisinin 800-1000 TL aralığında olacağı düşünülüyor.


Sakarya Unigarden


Unigarden Sakarya ödeme planı kapsamında firma bünyesinde 24 ay 0 faiz imkanı bulunuyor. Aynı zamanda banka kredisi ile 120 aya kadar vadelendirilebiliyor. Unigarden Sakarya'da daire fiyatları 95 bin 96 lira ile 97 bin 222 bin lira arasında değişiyor.


Fixus Yapı Unigarden Konutlarında yürüyüş ve koşu parkurları, su kanalları, ücretsiz wifi, otopark, basketbol futbol sahaları, tenis kortu, yüzme havuzu, fitness salonu, eğlence oyun salonları, cafe ve restoranlar, süs havuzları gibi alanlar mevcut.


Sakarya Unigarden Konutları Sapanca Gölü'ne 3 dakika, Sakarya Otogar'a 10 dakika, Sakarya merkeze 10 dakika, İzmit’e 20 dakika, Serpan Merkez'e 3 dakika, Sapanca Gölü'ne 3 dakika kadar mesafede konumlanıyor.


Unigarden Sakarya iletişim

Telefon: 444 61 54

Web: www.fixusyapi.com


projeye sor