Salıtürk Turizm Seyahat Acentaları İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Salıtürk Turizm Seyahat Acentaları İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Salıtürk Turizm Seyahat Acentaları İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Elif Hüden Salttürk tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 23 Eylül'de Başakşehir, Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi'nde kuruldu.Salıtürk Turizm Seyahat Acentaları İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Elif Hüden Salttürk tarafından 100 bin TL'lik sermaye ile 23 Eylül'de kuruldu. 


Salıtürk Turizm Seyahat Acentaları İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi iş konusu; 1- Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma,rehberlik hizmetlerini yürütmek. 2- Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak. Yurt içinde ve yurt dışında Turizm tesisi  işletmeciliği işletmek yapmak. Devlet,özel sektörlere ait tarihi yerleri kiralamak hotel tesis turizm işletmeciliği kiralama ve kiraya vermek. 3-Uçak, otobüs, gemi gibi tüm ulaşım araçları için her türlü bileti satmak ve bu maksatla bilet satış yerleri açmak. 4- Her türlü gemi ve yat işletmeciliği yapmak, gemi ve yat kiralamak. 5- Ticari amaçlı her türlü motorlu araç kiralama hizmetleri vermek. Konusu ile ilgili araçların kiralanması ve oto kiralama hizmetleri vermek. 6- Hava araçları ile ambulans hizmetleri vermek. 7- Her türlü hava, deniz, kara vasıtaları ile şehir içi, şehirlerarası ve uluslararası yolcu taşımacılığı yapmak. 8- Öğrenci ve personel taşımacılığı yapmak. Diğer taraftan şirket amaç ve konusu ile ilgili hususları gerçekleştirmek için şirket faaliyetleri ile sınırlı olmak kaydı ile aşağıdaki hususlarıda yapabilir;   1--Her türlü ticari ve sinai mallar ile arsa, menkul, gayrimenkul, devremülk, devre tatil, devre yat vb. kıymetler, kara,hava, deniz ve demiryolu aracı, iş makinaları ile hak ve şerefiye vs. gibi gayri maddi varlıklar ve bilumum hizmet, yazılım ve donanım almak, satmak, sunmak, işletmek, imalat, ithalat ve ihracat yapmak, yaptırmak. 2-Şirket faaliyetleri için iç ve dış piyasadan uzun veya kısa vadeli krediler alabilir. Araçlar, makine ve teçhizat  kiralayabilir, alabilir, satabilir.


Salıtürk Turizm Seyahat Acentaları İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi adres: Başakşehir, Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi, K. Sunal Caddesi, Ebabil Sokak, No:6/B. 15 Defne 03A.