06 / 07 / 2022

Sancaktepe Şehir Hastanesi 25 Eylül'de ihaleye çıkıyor!

Sancaktepe Şehir Hastanesi 25 Eylül'de ihaleye çıkıyor!

İstanbul Sancaktepe Şehir Hastanesi Yapım İşleri ile ürün ve hizmetlerin temin edilmesi işi ön yeterlik işi için ihale 25 Eylül 2018 Salı günü gerçekleştirilecek.Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü Kamu Özel İşbirliği Daire Başkanlığı tarafından İstanbul Sancaktepe Şehir Hastanesi Yapım İşleri ile ürün ve hizmetlerin temin edilmesi işi ön yeterlik ihale tarihi 25 Eylül 2018 Salı saat 15.00 olarak açıklandı.

Sancaktepe Şehir Hastanesi'nin  öngörülen ön yeterlik değerlendirmesine katılabilmek için; başvuru yapacakların aktif varlıklar toplamının en az 750 milyon dolar olması şartı ile, ciro veya net satışların 100 milyon dolardan az olmaması veya öz kaynaklar toplamının 220 milyon dolardan az olmaması şartlarından en az birini sağlaması şartı aranıyor. 

Sancaktepe Şehir Hastanesi 25 Eylül de ihaleye çıkıyor!

Sancaktepe Şehir Hastanesi, Samandıra ile Sarıgazi arasında yer alan 3 bin 150  dönümlük arsaya sahip askeri bölgede inşa ediliyor. 4.100 yataklı Sancaktepe Şehir Hastanesi, en az 15 bin personele istihdam sağlayacak. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘En büyük hayalim’ dediği şehir hastanelerinin en büyüğü Sancaktepe’ye kuruluyor.  4100 yataklı hastane, Sancaktepe’yi Sağlık Merkezi haline getirecek. 

Sancaktepe Şehir Hastanesi 25 Eylül de ihaleye çıkıyor!

Öznur YASLI/Emlakkulisi.com