Sarıgöl Kapalı Otopark ve Pazaryeri'nin inşaatı tamamlandı!

Sarıgöl Kapalı Otopark ve Pazaryeri'nin inşaatı tamamlandı! Sarıgöl Kapalı Otopark ve Pazaryeri'nin inşaatı tamamlandı!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesinin Sarıgöl Kapalı Otopark ve Pazaryeri projesinin inşaatını tamamladı.

Kentte hayata geçirdiği yatırımlarla vatandaşın takdirini toplayan Manisa Büyükşehir Belediyesi Sarıgöl ilçesinin önemli ihtiyaçlarından biri olan Kapalı Otopark ve Pazaryeri projesinin inşaatını tamamladı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçenin önemli bir eksiğini gidermiş olmaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi. Manisa Büyükşehir Belediyesi'nde yer alan habere göre, yaklaşık 3 bin 213 metrekarelik alanda tasarlanan Kapalı Otopark ve Pazaryeri projesi 2 kat olarak hizmete açılacak.

Yakın Zamanda Sarıgöl’ün Hizmetinde

Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde vatandaşın ihtiyacı olan projeleri bir bir hayata geçirdiklerini söyleyen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Sarıgöl ilçemizde yaşayan vatandaşlarımız da modern bir pazaryerine ve otoparka ihtiyaç duyuyordu. Projemizde tüm çalışmalar tamamlandı. Sarıgöllü vatandaşlarımızın hizmetine çok yakın bir zamanda sunulacak. Şimdiden hayırlı olsun” diye konuştu.