Sarıyer Göl Evleri nerede

Sarıyer Göl Evleri nerede Sarıyer Göl Evleri nerede

Koç Üniversitesi 'ne 2 kilometre, yeni açılacak Sarıyer-Maslak-Maden bağlantı tünel yoluna 5 dakika mesafede yer alan proje, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 'ne ve yeni yapılacak 3. köprü yoluna yakın mesafede konumlandırılmış... İşte Sarıyer Göl Evleri krokiSarıyer Göl Evleri 'nde konutlar hemen teslim ediliyor. 5 bloktan meydana gelen projeyi Noya İnşaat hayata geçirdi.

158 metrekare ile 168 metrekarelik 3+1 konutlardan, 258 metrekare ile 368 metrekarelik 4+1 bahçe dublekslerden ve 228 metrekare ile 348 metrekarelik 4+1 çatı dublekslerden meydana gelen projede yer alan satışı devam eden konutların fiyatları 275 bin dolar ile 440 bin dolar arasında değişiyor. Proje kapsamında ödemelerde kredilendirme uygulanıyor.

Sarıyer Göl Evleri Projesi 'nin yaşam alanları içerisinde kapalı ve açık yüzme havuzları, çocuk parkı, fitness center ve her daireye ait 2 araçlık açık otopark yer alıyor.

Koç Üniversitesi 'ne 2 kilometre, yeni açılacak Sarıyer-Maslak-Maden bağlantı tünel yoluna 5 dakika mesafede yer alan proje Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 'ne ve yeni yapılacak 3. köprü yoluna yakın mesafede konumlandırılmış.

www.noyainsaat.com.tr