26 / 05 / 2022

Sarıyer Park'ın yüzde 70'i satıldı! 675 bin dolara!

Sarıyer Park'ın yüzde 70'i satıldı! 675 bin dolara!

Yüzde 70 oranında satışın gerçekleştiği Sarıyer Park'ta son 8 konut 675 bin dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor!Boğaz'ın incisi Sarıyer'in en güzel deniz ve koru manzaralı projesi Sarıyer Park'ta konutların yüzde 70'i satıldı. Ağustos sonu itibariyle yüzde 90'ı tamamlanan projedeki toplam 26 konuttan geriye 8 dubleks kaldı. Konutlar 29 Ekim'de sahiplerine teslim edilecek.
 
Sarıyer Park, 13 bahçe ve 13 çatı dubleksi olmak üzere toplam 26 üniteden oluşuyor. Projede geriye kalan 8 konuttan 5'i bahçe, 3'ü ise çatı dubleksi. 190 ila 255 metrekare arasında değişen bahçe dublekslerinin fiyatı 675 bin dolardan başlıyor. 222 ila 250 metrekare arasındaki çatı dubleksleri ise 775 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Fortis ve ING Bank'tan cazip oranlarda konut kredisi uygulanan projede, müşterilere düşen faiz oranlarından yararlanma imkânı sunuluyor.
 
Talebin yüksek ancak arzın sınırlı olduğu ve üçüncü köprünün hayata geçmesiyle giderek daha da merkezileşecek ve değer kazanacak olan Sarıyer'de konumlanan Sarıyer Park, yaşam değeri yanında yatırım değeri de çok yüksek bir proje. Alırken kazandıran Sarıyer Park, merkezi konumu ile her noktaya kolay ulaşım imkânı sağlarken şehrin stresinden uzaklaşmak isteyenler için de bire bir. Sahile bir dakika, merkeze, alışveriş merkezi ve çarşıya sadece birkaç dakikalık mesafede bulunan Sarıyer Park'tan, Maslak ve İstinye'ye 10 dakika, Levent'e 15 ve Mecidiyeköy'e 20 dakikada ulaşmak mümkün. Çayırbaşı tüneline de 1 dakika mesafede bulunan projeden ulaşım, Sarıyer metrosu da bittikten sonra çok daha kısa ve kolay olacak.
 
Yüzme havuzu, fitness salonu, hamam ve saunası, peyzajı, otoparkları, güvenliği ve akıllı bina otomasyon alt yapısı ile modern bir konak yaşamının kapılarını aralayan Sarıyer Park'ta konutlar, mutfakta ankastre beyaz eşyalar da dahil olarak teslim ediliyor. Butik bir site anlayışıyla hayata geçirilen projede, profesyonel yönetimle "residence" hizmeti sağlanarak ev sahiplerinin her türlü günlük ihtiyacına cevap verilebilecek.
 
Sarıyer Park'ta; muhteşem Boğaz ve deniz manzarasını rahatlıkla seyredebilmek, güneş ışığından optimum fayda sağlamak ve aydınlık mekânlar yaratmak için geniş camlar ve yerden tavana kadar camlı kapılar kullanılıyor. Geniş ve aydınlık mutfak alanı özellikle ev hanımlarınca tercih edilirken, merkezi iş alanlarına ulaşım kolaylığı ve yakınlığı profesyonel çalışanlar için ideal. Bahçe dubleksli konutların kendilerine ait geniş peyzajlı bahçeleri, çatı dublekslerinin ise enfes manzaraya açılan geniş terasları bulunuyor. Bahçedeki yıllanmış ağaç ve bitki örtüsü Sarıyer Park'a ayrı bir özellik katıyor.
 
Propa İnşaat İcra Kurulu Üyesi Can Reşit Özçiçek, Sarıyer Park'ın manzarası, merkezi konumu ve inşaat kalitesi ile sadece Sarıyer'in değil İstanbul'un sayılı projelerinden biri olduğunu vurguladı. Projenin sunduğu eşsiz yaşam alanlarına karşılık uygun fiyatıyla da fark yarattığını belirten Özçiçek, Sarıyer Park'tan ev sahibi olmak isteyenlere hepsi deniz ve orman manzaralı kalan son 8 dubleks için acele etmelerini önerdi. Yoğun talep gören projede müşterilerin avantajlı faiz oranlarından faydalandıklarını gözlemlediklerini ifade eden Özçiçek, istikrarlı ve düşük seyreden döviz kuru ve düşen faizlerin, Sarıyer Park gibi özel ve az bulunur projelere olan talebi bir anda artırdığını açıkladı. Tekrarı olmayan bu tür butik projelerde şansı kaçırmamak gerektiğine dikkat çeken Özçiçek, çok sayıda proje incelediklerini ve Sarıyer Park'ın sunduğu standartların benzersiz olduğunu söyledi.
 
0212 347 02 89

www.sariyerpark.com 
www.propa.com.tr

[email protected]