Sea Side Erdek Evleri'nde yüzde 5 indirim! 108 bin liraya!

Sea Side Erdek Evleri'nde yüzde 5 indirim! 108 bin liraya! Sea Side Erdek Evleri'nde yüzde 5 indirim! 108 bin liraya!

Firma: Şanpol İnşaat

Proje: Sea Side Erdek

AÜ Mimarlık ve Şanpol İnşaat tarafından Balıkesir ili Erdek bölgesinde hayata geçirilmeye başlanılan Sea Side Erdek Yaşam Konutlarında yüzde 5 indirim ve yüzde 1 KDV fırsatı sunuluyor...
AÜ  Mimarlık ve  Şanpol İnşaat  tarafından Balıkesir ili Erdek bölgesinde, Marmara Denizine hakim bir konumda inşa edilen Sea Side Erdek Yaşam Konutları  projesi yükselmeye devam ediyor. Firma, projeden ev alan müşterilerine referans olarak yeni bir müşteri getirdiklerinde yüzde 5’lik özel bir indirimden faydalanma imkanı sağlıyor.


Bugüne kadar bir çok markalı konut projesine imza atan Şanpol İnşaat tecrübesi ve AÜ Mimarlık kalitesiyle Balıkesir Erdek’e değer katacak projesi bölgede tek olma özelliğini taşıyor. Erdek’in Marmara Denizine hâkim yükseklikte şehir merkezine yakın zeytin ağaçları arasında, muhteşem deniz ve doğa manzarası ile eşsiz bir konumda inşaatı hızla devam eden  Sea Side Erdek  konut projesi toplamda 11 bin 877 metrekarelik bir alanda yükseliyor. İki etap halinde teslim edilecek olan projede, 8 blok ve 176 daire bulunuyor. Sea Side Erdek Yaşam Konutlarında 96 ve 100 metrekare 2+1 dairelerin yanı sıra 179 metrekare 3+2 dubleks dairelerde projede yer alıyor.


Sea Side Erdek Yaşam Konutları projesinde daire fiyatları 108 bin liradan başlarken maksimum 172 bin500 liraya kadar değişiklik gösteriyor. 

Sea Side Erdek projesi yazlık ve  kışlık olarak kullanılabilecek şekilde tasarlanmış durumda.. Doğa içerisinde dileyenin 365 gün kullanımına sunulacak şekilde günümüz teknolojilerine uygun  deprem etüdü yapılmış binalar da güvenlik, iklimlendirme, havalandırma, alarm,  aydınlatma, mimari projeye uygun asansör, merkezi ısıtma sistemi spor kompleksleri, yürüme parkurları ve yüzme havuzu ( çocuk ve büyük ) gibi sosyal donatılarda sakinlerin diledikleri gibi vakit geçirecekleri şekilde tasarlanmış. 


Sea Side Erdek Projesi diğer yazlık bölgelerdeki projelerle  kıyaslandığın da ulaşımının çok kolay ve fiyatlarının daha ekonomik, olduğu görülmekte. Projenin inşaatında ve konutlarda kullanılan birinci sınıf malzemeler de alıcıların dikkatini çekmektedir. Plaj bölgesi olan sahil şeridine yürüme mesafesi ile 10 dakikalık uzaklıkta yer alan Sea Side Erdek Yaşam Konutları  projesi bölgeye değer katan yatırımların başında geldiği bilinmektedir.


Sea Side Erdek Yaşam Konutları konumu itibari ile müthiş bir doğa ve deniz manzarasına hâkim.  Marmara Denizi’nin Erdek yarım Adası’nda, deniz otobüsü ile İstanbul’a iki saat on beş dakikalık bir mesafede yer almaktadır. Mavi bayrak denizi ve dağ havası, yemyeşil zeytin ağaçları ile kaplı tepenin yamacında, denize hâkim sakin ortamıyla sizlere yorgunluğunuzu atmanız ve düşündüklerinizi yapmanız için gerekli imkânları sunmaktadır. Sizler de mükemmel manzaranız içinde elit bir yaşam sürmek için Sea Side Erdek  ile birlikte yükselmeye başlayın.


Telefon : 0216 510 57 41

Web adresi : www.seasideerdek.com/tr


projeye sor