10 / 12 / 2022

Seat’tan kaçırılmayacak fiyat! Elinizi çabuk tutun! İşte 7 Ekim 2022 fiyat listesi...

Seat’tan kaçırılmayacak fiyat! Elinizi çabuk tutun! İşte 7 Ekim 2022 fiyat listesi...

İspanya merkezli otomotiv şirketi Seat’nın en yeni orta segment SUV modeli Ateca'nın ekim ayı fiyat listesi yayımlandı. İşte, Seat Ateca’nın 7 Ekim 2022 fiyat listesi…Seat’tan kaçırılmayacak fiyat! Elinizi çabuk tutun! İşte 7 Ekim 2022 fiyat listesi...

Seat tarafından 2016 yılından beridir satışta olan bir orta segment crossover SUV modeli olan Ateca, daha büyük bir ön ızgara, ön-arka Full LED farlar ve çekici detaylarıyla satışa sunuluyor.

Metalik görünümlü yan etekler sayesinde daha cesur bir görünümle gelen Seat Ateca, esnekliği ve özgürlüğüyle görenleri beğeni topluyor.

Ahşap yüzeyli kapı panelleri ve orta konsolu sayesinde premium malzeme kalitesiyle Ateca, kablosuz hale gelen Full Link teknolojisi ile akıllı telefonunuzu bilgi ve eğlence ekranına aktarırken kolayca şarj etmenize olanak sunuyor.

Seat Ateca’nın dinamik sinyallere sahip Full LED arka farlar güzel bir şekilde şekillenirken, Acil Durum Asistanı, Çarpışma Öncesi Asistanı, Adaptif Hız Sabitleyici, Ön ve Yan Bölge Asistanı gibi pek çok güvenlik özelliği ile güvenliğiniz sağlıyor.

Peki Seat Ateca'nın teknik özellikleri neler? İşte, Seat Ateca'nın teknik özellikleri ve 7 Ekim 2022 fiyat listesi…
Geri Dön