Seha Yapı en çok proje üreten 6. şirket oldu!

Seha Yapı en çok proje üreten 6. şirket oldu! Seha Yapı en çok proje üreten 6. şirket oldu!

Seha Yapı, Türkiye'nin Gayrimenkul Liderleri ödül törenine Türkiye'nin en çok proje üreten 6. şirketi ödülüne layık görüldü. 

Hafta sonu gezilecek 10 proje 3 site!

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen "Türkiye'nin Gayrimenkul Liderleri" (Real Estate Stars) ödül töreni İstanbul Ritz Carlton Otel’de düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Seha Yapı da ödül aldı. Seha Yapı,  ödül töreninde Türkiye'nin en çok proje üreten 6. şirketi ödülüne layık görüldü.  Seha Yapı adına ödülü, Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Sait Cülfik aldı.


Seha Yapı 2016’'da 1.928 konutun inşasını tamamladı

Seha Yapı Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Sait Cülfik, ödül töreninin ardından açıklamalarda bulundu. Cülfik, " 40 yıla yaklaşan köklü geçmişimizde bugüne kadar yaklaşık 15 bin adet konutu sahiplerine teslim ettik. Seha Yapı olarak, Türkiye’nin en büyük yapı şirketleri arasında yer alıyoruz. Zorlu geçen 2016 yılında başta Konya, Kırşehir ve Irak’taki projelerimizdeki 1.928 konutun inşasını tamamlayarak Türkiye’nin En Çok Proje Üreten 6. şirketi olma başarısını göstermekten ötürü büyük memnuniyet duyuyoruz. Bu anlamlı ödülün alınmasında katkısı olan tüm çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza bu vesile ile teşekkürlerimi sunuyorum" şeklinde konuştu.


Yeni projelerimizle sektördeki başarımızı perçinleyeceğiz

Seha Yapı’nın projeleri hakkında bilgi veren Cülfik, "Hızımızı kesmeden, şehrimize ve ülkemize değer kazandıracak, kendimizi farklılaştıracak inovatif projeler geliştirmeye devam edeceğiz. Hali hazırda devam eden ve tasarım aşamasında olan projelerimizle önümüzdeki dönemlerde daha iyi yerlere geleceğimize ve başarımızı perçinleyeceğimize gönülden inanıyorum. Konya’nın su temalı en büyük karma konut projesi olan Zermeram’da 2. etap satışlarına başladık. 1. ve 2. etabın inşaatı hızlı bir şekilde yükselirken 1. etabımızı vaat ettiğimiz gibi 2019 yılında sahiplerine teslim edeceğiz. Konya’nın kentleşme konusunda en başarılı lokasyonu olan Yazır’da, Kanyon Park projemiz geçtiğimiz Haziran ayında satışa çıkmıştı. Bölgedeki diğer projelere göre yaşam seçeneği zengin olan Kanyon Park’ın satışları da beklentilerimizin paralelinde oldukça iyi gidiyor. Kanyon Park’ı da 2019 yılında sahiplerine teslim etmeyi hedefliyoruz." açıklamasında bulundu.


Yeni projelerinden de bahsedet Cülfik, "Yine Yazır’da geçtiğimiz aylarda aldığımız üç arsada karma bir konut projesi inşa edeceğiz. Şu an tasarım ve geliştirme aşamasında olduğumuz projemizde önümüzdeki baharda satışa çıkmayı planlıyoruz" dedi.