Şehitkamil'de cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışmaları başladı!

Şehitkamil'de cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışmaları başladı! Şehitkamil'de cadde ve sokaklarda asfaltlama çalışmaları başladı!

Şehitkamil Belediyesi, cadde ve sokaklarda oluşan çukurları onarmak için, asfalt yama çalışmalarına başladı. Onatkutlar Mahallesinde yapılan asfalt yama çalışmaları vatandaşlar tarafından olumlu karşılandı.Şehitkamil Belediyesi, cadde ve sokaklarda oluşan çukurları onarmak için, asfalt yama çalışmalarına başladı. Onatkutlar Mahallesinde yapılan asfalt yama çalışmaları vatandaşlar tarafından olumlu karşılandı.

ONATKUTLAR MAHALLESİNDE BOZUK VE BAKIMSIZ YOL KALMADI


Kış mevsimi ile birlikte cadde ve sokaklarda oluşan çukurlar sürücülere zor anlar yaşatırken ve aynı zamanda olası bir kazaya sebebiyet vermemesi amacıyla, Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde çalışmalara başladı. Çalışmalara Onatkutlar Mahallesi’nde başlayan ekipler, bozuk ve bakımsız tüm yerlerde asfalt yama çalışması yaptı.  Mahalle ve sokaklarındaki çalışmalardan memnun olduklarını belirten vatandaşlar; “Yaz aylarının gelmesiyle birlikte, Şehitkamil Belediyemiz tarafından çalışmalara başlandı. Şuanda mahallemizde oluşan bozuk ve bakımsız yollar, asfalt yama çalışmalarıyla onarılıyor. Yapılan çalışmalarla birlikte cadde ve sokaklarımızda eksik hiçbir yer kalmadı. Yapılan bu hizmetlerden dolayı Şehitkamil Belediye Başkanımız sayın Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine teşekkür ediyoruz” dediler.


Şehitkamil Belediyesi