Şehrin kaosundan doğaya kaçanlar Kemerville’i tercih etti!

Şehrin kaosundan doğaya kaçanlar Kemerville’i tercih etti! Şehrin kaosundan doğaya kaçanlar Kemerville’i tercih etti!

Gün İnşaat’ın doğa içinde yeni bir yerleşim merkezi olarak ilgi çeken projesinde yer alan 40 adet bahçe ve çatı dubleksinden büyük kısmı satıldı. Kemerville’de kalan son 5 çatı dubleksine, alıcılar yüzde 15 indirimle sahip olma imkanı sunuluyor.

Gün İnşaat tarafından, yeni açılan İstanbul Havalimanı’na yakınlığı nedeniyle ilginin arttığı bir konumda, doğa içinde yepyeni bir yaşam merkezi olarak tasarlanan Kemerville, kent merkezinin kaosundan kaçmak isteyenlerce tercih ediliyor.

Projede bulunan, büyüklükleri 130 metrekare ile 184 metrekare arasında değişiklik gösteren 40 adet 2+1, 3+1, ve 4+1 çatı ve bahçe dubleksinin büyük çoğunluğu satılırken, çatı dubleksi şeklindeki son 5 tanesi sahiplerini bekliyor.

Gün İnşaat, Kemerville Projesini 2018 yılı sonunda tamamladı. Temiz havası, sakinliği, ormana yakın konumuyla ilgi çeken proje, büyük sitelerde birbirine yabancı yaşam modeline alternatif olarak tasarlandı. Dublekslerin büyük kısmı satılırken, kalan son 5 tanesi çatı dubleksi şeklinde ve tümü orman manzaralı olarak tasarlandı. 

Arazinin yüzde 70’inin yeşil alan olarak bırakıldığı projede adeta ormana açılan bir yaşam sergileniyor. Şehir merkezine 20 dakika uzaklıktaki Kemerville, 3 katlı bloklardan meydana gelen sakin, konforlu ve yeşillik içinde butik bir yaşam sunarken, aynı zamanda okulları, hastaneleri, restoranları, kafeleriyle kent yaşamının tüm olanaklarına çok yakın bir konumda bulunuyor.

Kemerville, 5 dönümlük arazi üzerine kurulu ve 8 bloktan oluşuyor. Konumu Kemerburgaz’da, İstanbul Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 15 dakika mesafede. Projenin sosyal donatı alanları arasında 20 metre uzunluğunda açık yüzme havuzu, her daireye 2 araçlık otopark alanı, sosyal merkez, yürüyüş parkuru, fitness center, sauna ve yeşil alanlar mevcut.

Web: http://kemerville.com/

pus