Selçuk Sukas Alpiş İnşaat'ın satış pazarlama müdürü oldu!

Selçuk Sukas Alpiş İnşaat'ın satış pazarlama müdürü oldu!İnşaat sektörünün başarılı Satış Müdürü Selçuk Sukas, Alpiş Group iştiraklerinden Alpiş İnşaat Satış Pazarlama Müdürü oldu.


Dört yıl önce istanbul'dan Bursa inşaat sektörüne transfer olan tecrübeli Satış Müdürü Sukas, Bursa'da 15 projenin satış pazarlama organizasyonunu gerçekleştirerek başarılı bir grafik sergilemişti. Selçuk Sukas; "Alpiş inşaat büyük bir marka, bu markanın bir parçası olmaktan hem mutlu, hem de gururluyum" dedi. "Bundan böyle tüm tecrübe ve bilgimizle Alpiş inşaat'ın başarısı için çalışacağız" diyen Sukas, Tuana Evleri Projesi ile startı verdiklerini belirtti. 

START TUANA'YLA 

Alpiş İnşaat Satış Pazarlama Müdürü Selçuk Sukas, "İstanbul Caddesinde52 bin metrekare alanda 14 blok ve 356 daire olarak kurgulanan Tuana Evleri'nin satışına başladık. Yoğun bir tempoda misafirlerimizi karşılamaya ve satışlara devam ediyoruz" dedi. 

Selçuk Sukas, Tuana'nın nitelik zengini bir proje olduğunu belirterek, projede, ısıtmalı yüzme havuzları, saunalar, Türk hamamları, spor salonları, 24 saat güvenlik, 7/24 kamera takip sistemi çocuk oyun alanları, otoparklar ve yeşil alanlar gibi önemli sosyal alanlar kurgulandığını ifade etti. 2+1-2,5+1-3,5+14,5+1 ve 5,5+1 daire tiplerinin bulunduğu Tuana Evleri'nin Aralık 2016'da teslim edileceğini belirten Sukas, İstanbul Caddesi'nde çok ciddi bir değişim ve gelişimin başladığını, bu gelişimi gören Alpiş inşaat'ın da bölgeye çok ciddi yatırımlar yaptığını ve yapmaya da devam edeceğini söyledi. Bursa KentHaber Yeni Dönem Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...İnşaat sektörünün başarılı Satış Müdürü Selçuk Sukas, Alpiş Group iştiraklerinden Alpiş İnşaat Satış Pazarlama Müdürü oldu. Dört yıl önce İstanbul'dan Bursa inşaat sektörüne transfer olan tecrübeli Satış Müdürü Sukas, Bursa'da 15 projenin satış pazarlama organizasyonunu gerçekleştirerek başarılı bir grafik sergilemişti. Selçuk Sukas; 'Alpiş İnşaat büyük bir marka, bu markanın bir parçası olmaktan hem mutlu, hem de gururluyum. Bundan böyle tüm tecrübe ve bilgimizle Alpiş İnşaat'ın başarısı için çalışacağız" dedi. 


TUANATLA BAŞLADI 


Alpiş İnşaat Satış Pazarlama Müdürü Selçuk Sukas, "İstanbul Caddesi'nde 52 bin metrekare alanda 14 blok ve 356 daire olarak kurgulanan Tuana Evleri'nin satışına başladık. Yoğun bir tempoda misafirlerimizi karşılamaya ve saüşlara devam ediyoruz" dedi. Selçuk Sukas, Tuana'nm nitelik zengini bir proje olduğunu belirterek, projede, ısıtmalı yüzme havuzlan, saunalar, Türk hamamları, spor salonları, 24 saat güvenlik, 7/24 kamera takip sistemi çocuk oyun alanları, otoparklar ve yeşil alanlar gibi önemli sosyal alanlar kurgulandığını ifade etti. 2+1-2,5 +13,5 + 1-4,5+1 ve 5,5 + 1 daire tiplerinin bulunduğu Tuana Evleri'nin Aralık 2016'da teslim edileceğini belirten Sukas, İstanbul Caddesi'nde çok ciddi bir değişim ve gelişimin başladığım, bu gelişimi gören Alpiş İnşaat'ın da bölgeye çok ciddi yatırımlar yapağını ve yapmaya da devam edeceğini söyledi. 


BATI ŞİŞTİ 


Sukas, Alpiş İnşaat'ın İstanbul Caddesi'nde yatırım yapmasının birçok nedeni olduğunu, bölgede planlı olarak organize edilen gelişmelerin ve yatırımların hayata geçtiğini ve geçmeye devam edeceğini belirtti. Şehrin uzun zamandır Bau'ya doğru büyüdüğünü, artık Baü'nın yapı ve nüfus yoğunluğundan dolayı çok şiştiğini vurgulayan Sukas, "Bu yoğunluk sebebiyle bölgedeki insanlar çok ciddi ttafik sorunları yaşamaya başladı" dedi. 
Yeni DönemHaber Posta Bursa Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


İnşaat sektörünün başarılı satış müdürü Selçuk Sukas Alpiş Group iştiraklerinden Alpiş İnşaat Satış Pazarlama Müdürü oldu. Dört yıl önce İstanbul'dan Bursa inşaat sektörüne transfer olan tecrübeli satış müdürü Sukas dön yıl boyunca Bursa'da 15 projenin satış pazarlama organizasyonunu gerçekleştirerek başarılı bir grafik sergilemişti. Selçuk Sukas; "Alpiş inşaat büyük bir marka, bu markanın bir parçası olmaktan mutluyum ve gururluyum" dedi. 


TUANA EVLERİYLE BAŞLANGIÇ 

Selçuk Sukas, Alpiş çatısı altındaki çalışmalarının startını Tuana Evleri ile verdiklerini belirtti. Selçuk Sukas. "İstanbul Caddesinde 52 bin metrekare alanda 14 blok ve 356 daire olarak kurgulanan Tuana Evleri'nin satışına başladık, yoğun bir tempoda misafirlerimizi karşılamaya ve satışlara devam ediyoruz" dedi. Selçuk Sukas, Tuana'nın nitelik zengini bir proje olduğunu, ısıtmalı yüzme havuzları, saunalar. Türk hamamları, spor salonları. 24 saat güvenlik. 7/24 kamera takip sistemi çocuk oyun alanları, otoparklar ve yeşil alanlar gibi önemli sosyal alanlar kurgulandığını belirtti. Tuana Evlerinin Aralık 2016 da teslim edileceğini belirten Selçuk Sukas, İstanbul Caddesinde çok ciddi bir değişim ve gelişimin başladığını, bu gelişimi gören Alpiş inşaat'ında bölgeye çok ciddi yatırımlar yaptığını ve yapmaya da devam edeceğini belirtti. 


Posta BursaHaber Bursa A Gazete Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


İnşaat sektörünün başarılı satış müdürü Selçuk Sukas, Alpiş Group iştiraklerinden Alpiş İnşaat Satış Pazarlama Müdürü oldu. İstanbul'dan Bursa inşaat sektörüne transfer olan Sukas, daha önce Bursa'da 15 projenin satış pazarlama organizasyonunu gerçekleştirerek başarılı bir grafik sergilemişti. Yeni işi hakkında açıklamalarda bulunan Sukas, "Alpiş İnşaat büyük bir marka, bu markanın bir parçası olmaktan hem mutlu hem de gururluyum. Bundan böyle tüm tecrübe ve bilgimizle Alpiş İnşaat'ın başarısı için harcayacağız" diye konuştu. 


Tuana Evleri Projesi ile startı verdiklerini belirten ve İstanbul Caddesi'nde 52 bin metrekare alanda 14 blok ve 356 daire olarak kurgulanan Tuana Evleri'nin satışına başladığını belirten Sukas, "Yoğun bir tempoda misafirlerimizi karşılamaya ve satışlara devam ediyoruz. Projede, ısıtmalı yüzme havuzlan, saunalar, Türk hamamları, spor salonları, 24 saat güvenlik, 7/24 kamera takip sistemi çocuk oyun sahaları, otoparklar ve yeşil alanlar gibi önemli sosyal alanlar var" şeklinde konuştu. 


Bursa A Gazete