Gül Sağır Aydın, Seramiksan pazarlama müdürü oldu!

Gül Sağır Aydın, Seramiksan pazarlama müdürü oldu! Gül Sağır Aydın, Seramiksan pazarlama müdürü oldu!

Türk seramik sektörünün öncü markası Seramiksan, büyümesine paralel olarak kadrosuna deneyimli isimler katıyor… Gül Sağır Aydın, Seramiksan Pazarlama Müdürü oldu.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen, sektörde ilklere ve yeniliklere imza atan Seramiksan, yönetim kadrosunu yeni ve başarılı isimlerle güçlendiriyor.


Pazarlama, ticari pazarlama ve perakende yönetimi alanlarında bilgi birikimi ve deneyime sahip olan Gül Sağır Aydın, Seramiksan Pazarlama Müdürü oldu. Aydın, görevi kapsamında markanın tüm pazarlama, ticari pazarlama ve iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak.


1980 doğumlu Gül Sağır Aydın, Ege Üniversitesi İngilizce Ekonomi Bölümü’nden mezun olmasının ardından İngiltere’de Cavendish College’da “Business Management” eğitimini aldı. Aydın, 14 yıllık kariyerinde önemli firmalarda çeşitli görevlerde bulundu.


Seramiksan’ın yeni Pazarlama Müdürü Gül Sağır Aydın, iş hayatına British American Tobacco’da Ticari Pazarlama Yöneticisi olarak başladı. Ardından, Kütaş Teekanne Pazarlama Yöneticisi, Gıdasa Sabancı Gıda Ürün Müdür Yardımcısı ve son 10 yılda da Turkcell’de çeşitli pozisyonlarda yöneticilik görevlerini üstlendi.


Gül Sağır Aydın, 27 Mart 2017 tarihinde Seramiksan Pazarlama Müdürü olarak göreve başladı.


pus