11 / 08 / 2022

Selçuklu Kanyon Park iletişim

Selçuklu Kanyon Park iletişim

Firma: Seha Yapı

Proje: Kanyon Park

Seha Yapı tarafından hayata geçirilen Kanyon Park projesi 98 adet daire ve 7 adet ticari alandan meydana geliyor. Sekçuklu Kanyon Park iletişim bilgileri haberimizin içinde yer alıyor.
Toplam  98 daire ve 7 adet ticari alandan meydana gelen  Kanyon Park  projesi  Seha Yapı tarafından Konya Yazır Mahallesi'nde inşa ediliyor. 


İnşaat alanı 26 bin metrekare olan Selçuklu  Kanyon Park Evleri'nde 3+1, 4+1, 4+2, 5+2 ve 6+2 daire seçenekleri mevcut. 


Temmuz 2019'da teslim edilecek olan Selçuklu  Kanyon Park projesinde evler 3+1 daireler 280 bin TL, 4+1 daireler ise 340 bin TL'den satışa sunuluyor. 


Seha Kanyon Park projesinde yüzde 25 peşinat sonrasında firma bünyesinde 36 ay sıfır faizle, yüzde 40 peşinat sonrasında ise 48 ay sıfır faizle ödeme yapılabiliyor.


Kanyon Park Evleri'nde yangın algılama paneli, blok girişi ve daire girişinin izlendiği görüntülü ve sesli interkom sistemi, kapalı otoparklarda karbon monoksit algılama sistemi ile birlikte jet fan havalandırma sistemi, çocuk oyun alanları, otopark, blok girişleri ve asansör girişlerinin kontrolünü sağlayan güvenlik kameraları gibi olanakların yanı sıra fitness ve plates salonu, bay – bayan sauna, masaj odası, duş ve kafeterya gibi özellikler de sunuluyor. 


Seha Yapı  tarafından hayata geçirilen Selçuklu  Kanyon Park iletişim  bilgileri kapsamında telefon numarası 444 73 42 olarak belirtiliyor. 


Seha Yapı Merkez adresi : Musalla Bağları Mahallesi Kule Caddesi Kule Plaza Kat : 33 No: 56 Selçuklu / Konya / Türkiye


Tel: 444 73 42

Web: http://www.sehayapi.com/tr/kanyon_park

Pınar DOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor