Semt Kocaeli projesinin lansmanı bugün!

Semt Kocaeli projesinin lansmanı bugün!

Pekdemir İnşaat tarafından Kocaeli'de inşa edilecek Semt Kocaeli projesinin basın toplantısı bugün gerçekleşecek. Projede daireler bugün satışa sunulacak.


Kocaeli'de, yatırım yaptığı her bölgeye değer katan Pekdemir Inşaat'ın, merakla beklenen Çayırköy'deki 280 konutluk yeni lüks projesinde, lansman ve satış başlıyor. Pekdemir İnşaat'ın, Yahya Kaptan'a 4 dakika mesafedeki Çayırköy'de gerçekleştireceği yeni projesi Semt Kocaeli, Ulusal Mimarlık Ödülü sahibi Cem Sorguç'un imzasını taşıyor. 


AĞAÇLAR DÜŞÜNÜLDÜ 

Kentte "lüks konut" algısını değiştirecek, farklılıklar ve yenilikler sunan Semt Kocaeli, bulunduğu bölgede, yüksek yaşam kalitesi ve yatırım potansiyeli ortaya koyan, seçkin ve prestijli, yeni lüks bir semtin doğmasına öncülük edecek. Yarım yüzyıllık meşe ağaçlarını korumaya alacak biçimde tasarlanan, yüksek kalitedeki, lüks ve modern projenin lansmanı amacıyla düzenlenen basın toplantısında, Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, Semt Kocaeli'yi ve konutta öncülük ettiği "yeni lüks" akımını anlatacak. Pekdemir İnşaat'ın yeni projesi Semt Kocaeli'nin tanıtım toplantısı bugün saat 10.00'da İzmit Çayırköy Merkez mevkiinde yapılacak.www.pekdemirinsaat.com.trKocaeli