Şeyma Subaşı: 3 kişilik ev arıyorum!

Şeyma Subaşı: 3 kişilik ev arıyorum! Şeyma Subaşı: 3 kişilik ev arıyorum!

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı boşanma sonrasında magazin gündeminde yer almaya devam ediyor. Subaşı'dan Acun'un satılığa çıkarttığı ev ile ilgili açıklama geldi.

Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı boşanma sonrasında magazin gündeminde yer almaya devam ediyor. Subaşı, İtalyan DJ Guido Senia ile yeni bir aşka yelken açarken, Acun Ilıcalı da düğün hediyesi olarak aldığı Kuruçeşme'deki evi satılığa çıkarttı. 

Yeni Asır Gazetesi'nde yer alan habere göre, Şeyma Subaşı boşanmanın hemen ertesi sabahı Instagram üzerinden satılığa çıkartılan evden fotoğraf paylaşarak günaydın pozu vermişti. Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'nın satılığa çıkarttığı ev ile ilgili açıklama yaptı. 

Şeyma Subaşı, gittiği bir alışveriş merkezinde muhabirlerin eski eşi Acun Ilıcalı ile ilgili sorularına cevap verdi. Aldığı 125 bin TL'lik nafaka ile günlerce konuşulan Subaşı'nın oturduğu evi Acun Ilıcalı satılığa çıkartmıştı. 

Subaşı, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: "İnanın konu hiç gazetelere yansıyan şekilde gelişmedi. Acun bilerek böyle yapıyor durumu asla söz konusu dahi değil. Acun evi zaten bana hediye olarak almamıştı. Beraber oturacaktık ki öyle de oldu zaten. Boşanma işlemi gerçekleşince de Acun kendi iradesiyle evi satmayı uygun buldu. Ben de zaten evden ayrılacaktım. Çünkü ev gerçekten büyük ve biz evde kızım, bakıcısı ve ben yaşadığımız için orada kalmaya devam etmek uygun değildi benim için de. Ben de şu anda 3 kişi rahat bir şekilde yaşayacağımız ev bakıyorum kendime. Ama gerçekten bunu tüm kalbimle söylüyorum ki, haberlere konu olduğu şekilde bir olay olmadı. Bizim zaten Acun'la da aramızda herhangi bir problem ya da olumsuz bir durum asla söz konusu değil."

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'nın oturduğu villayı satılığa çıkardı!