Çukurova Balkon

Seyr-i Adalar Maltepe ödemeleri!

Seyr-i Adalar Maltepe ödemeleri! Seyr-i Adalar Maltepe ödemeleri!

Firma: Yapı Yatırım

Proje: Seyr-i Adalar

Seyr-i Adalar Maltepe ödemeleri kapsamında 12 aydan 36 aya kadar 0 faiz imkanıyla vadelendirilebiliyor. Maltepe Seyr-i Adalar projesinde teslimlerin 2016 yılının Mayıs ayında gerçekleşmesi planlanıyor


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Toplam 120 adet konuttan meydana gelen  Seyr-i Adalar  projesi İstanbul Anadolu yakasında Maltepe'de yükseliyor. Seyr-i Adalar Maltepe ödemelerine geçmeden önce projeyi anlatalım.


Yapı Yatırım imzası ile hayata geçirilen Maltepe Seyr-i Adalar projesi  2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi. Projedeki dairelerin büyüklükleri ise 122 metrekare ile 168 metrekare arasında değişiyor.


Seyr-i Adalar teslim tarihi 2016 yılının Mayıs ayı olarak belirlendi. Proje 1 dakika, E-5 karayoluna 2 dakika, metro istasyonuna 2 dakika, Maltepe Park AVM'ye 3 dakika, Kartal Devlet Hastanesi'ne 4 dakika mesafede yer alıyor.


Seyr-i Adalar Maltepe ödemeleri!

Seyr-i Adalar Maltepe ödemeleri kapsamında 12 aydan 36 aya kadar vade farksız taksitlendirilebiliyor. 


Maltepe Seyr-i Adalar 'da çocuk kulübü, hobi salonu, Bay/Bayan fitness salonu, çocuk parkı, 2 kat kapalı otopark, en üst katta özel teras cafe,  bay/bayan saunası, basketbol sahası gibi sosyal imkanlar sunuluyor.


Seyr-i Adalar adres bilgileri!

Seyr-i Adalar adres: Cevizli Mah. Selim Sokak Maltepe-İstanbul


Seyr-i Adalar telefon numarası: 0216 366 66 70

Web adresi: www.seyr-iadalar.com


projeye sor