Seyrantepe Nurol Life görselleri!

Seyrantepe Nurol Life görselleri! Seyrantepe Nurol Life görselleri!

Firma: Nurol GYO

Proje: Nurol Life

Seyrantepe Nurol Life görselleri haberimizin içinde yer alıyor. Nurol Life projesinde çocuk oyun alanları, fitness center, spor alanları, sauna, buhar odası, 874 araçlık otopark ve dinlenme alanları bulunuyor...
Nurol Life Seyrantepe Projesi Nurol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzası ile inşa ediliyor. Seyrantepe  Nurol Life  görselleri haberimizin içinde yer alıyor.


Seyrantepe Nurol Life görselleri'ni paylaşmadan önce proje hakkında bilgi verelim. Seyrantepe Nurol Life 'tan yüzde 1 KDV imkanı ile konut sahibi olunabiliyor.


Nurol GYO Nurol Life fiyat listesi!

Seyrantepe Nurol Life fiyatları kapsamında metrekare birim fiyatı 2 bin 800 dolardan başlıyor. Nurol Life fiyat bilgisi hakkında detaylı bilgi almak için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.


50 katlı olarak tasarlanan Nurol Life 'ta 502 rezidans daire bulunuyor. Projede rezidansların yanı sıra mağaza, ofis alanları da yer alıyor.


Nurol Life Seyrantepe Projesi 'ndeki konut tipleri stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı.


Seyrantepe Nurol Life 'ta; çocuk oyun alanları,  fitness center, spor alanları, sauna, buhar odası, 874 araçlık otopark ve dinlenme alanları bulunuyor. Nurol GYO Nurol Life ödemeleri hakkında bilgi almak için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.


Seyrantepe Nurol Life görselleriSeyrantepe Nurol Life görselleriSeyrantepe Nurol Life görselleriSeyrantepe Nurol Life görselleriSeyrantepe Nurol Life görselleri
Nurol Life Seyrantepe iletişim:

Nurol GYO Nurol Life telefon: 444  6496

Web : http://www.nurolgyo.com.tr/


projeye sor