10 / 08 / 2022

Sianji Residence'ta yüzde 8 kira garantisi!

Sianji Residence'ta yüzde 8 kira garantisi!

Bodrum’un gözde lokasyonu Gümüşlük’te hayata geçirilen Sianji Residence, hem 12 ay boyunca dünyanın sayılı detoks merkezlerinden biri olarak gösterilen Sianji Well-Being Resort’un imkanlarından yararlanma fırsatı sağlanıyor. Sianji Residence hem de yüzde 8 kira garantisiyle yatırımcısının yüzünü güldürüyor.  Sianji Residence, “İster yaşa ister kirala” konseptiyle yatırımcısına vazgeçilmez bir fırsat sunuyor.

Deniz manzaralı ya da havuz manzaralı villalardan meydana gelen Sianji Residence, 25 milyon Euro yatırım bedeliyle hayata geçirildi. Yurt dışından ve yurt içinden çok özel bir kitleye satışa çıkarılan projede, sınırlı sayıda kalan residence ve villalar sahiplerini bekliyor. 

Yüzde 20’ye varan cazip indirim kampanyalarının devam ettiği projede, villa sahipleri isterlerse evlerini Sianji Group’a yüzde 8 Euro bazlı kira garantisiyle ya da diğer kiralama ve işletme seçenekleriyle verebiliyorlar. 

Sianji Group Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır, “Tamamı deniz veya havuz manzaralı 2+1 ve 3+1 residence ya da dubleks villa olarak tasarlandı. Residence ve villaların büyüklükleri 101 m2 ile 260 m2 arasında değişiyor. Tüm villarımızda kartlı kapı sistemi, tam ankastre beyaz eşyalar, klima sistemleri, LCD TV’ler, tamamı lüks malzemelerle döşenmiş son sistem mutfaklar, jakuzi ve duşakabinler, elektrikli küçük ev aletleri, tüm mobilyalar ve bahçe mobilyaları gibi her detay bulunuyor.” dedi.

Türkiye’nin ilk well-being ve healing konseptine sahip dünyaca ünlü birçok ismi ağırlayan Sianji Well-Being Resort, bugüne kadar Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Spa ve Wellness Oteli, Türkiye’nin En Lüks Oteli, Yedi Yıldızlı Servis Kalitesi Ödülü, Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi BeachResort’ü gibi uluslararası alanda 24 farklı ödülün sahibi oldu. 

Web: http://www.sianjiresidences.com/