Silverline'dan çok fonksiyonlu dokunmatik fırın!

Silverline'dan çok fonksiyonlu dokunmatik fırın! Silverline'dan çok fonksiyonlu dokunmatik fırın!

Silverline SLV 901 model ankastre fırın, dijital olarak programlanabilme özelliği sayesinde, yemeklerin kalitesi artıyor. Dilediğiniz 9 fonksiyondan en uygun olanı seçerek pişirdiğiniz yemekler arzu ettiğiniz lezzete kavuşuyorAnkastre mutfak ürünlerinde kusursuz tasarımı üstün teknoloji ile birleştiren Silverline, şimdi de SLV 901 çok fonksiyonlu dokunmatik ankastre fırın ile mutfaklarda yemek pişirme zevkini doruğa çıkartıyor. SLV 901 hem zaman kazandırıyor, hem yemeğe göre pişirme yapıyor, hem de yemek pişince haber veriyor¦

Silverline SLV 901 model ankastre fırın, dijital olarak programlanabilme özelliği sayesinde, yemeklerin kalitesi artıyor. Dilediğiniz 9 fonksiyondan en uygun olanı seçerek pişirdiğiniz yemekler arzu ettiğiniz lezzete kavuşuyor. SLV 901 model fırın, dokunmatik kontrol özelliği sayesinde, en uygun ateşleme seviyesinden biri seçilebiliyor, sıcaklık, zaman ve saat ayarlayıcılar ile mutfakta geçirilen zamanın daha verimli olmasını sağlıyor. Seçtiğiniz program bitip, yemeğiniz hazır olduğunda alarm ile sizi haberdar edip daha az enerji sağlamanızı sağlıyor. SLV 901 fırının 75 litrelik geniş iç hacmi sayesinde de kalabalık misafirlerinizi ağırlamak bir dert olmaktan çıkıp keyfe dönüşüyor.

çok fonksiyonlu olmasının yanı sıra şık tasarımı ile detaylara önem veren bayanların gözdesi olan Silverline SLV 901, güvenlik konusundaki detayları ile de mutfakların vazgeçilmezi oluyor. Program sonu devre kesicili alarm özelliği ile mutfaklarınızda güvenliği artıran SLV 901 ankastre fırın, çocuk kilidi özelliği ile de evinizin en değerli varlıklarını koruyor. Size de bu güvenli ve becerikli fırınla harika ziyafetler hazırlamak kalıyor.