Sinpaş Ege Vadisi'nde 84 ay 0 faiz fırsatı!

 Sinpaş Ege Vadisi'nde 84 ay 0 faiz fırsatı!

Firma: Sinpaş GYO

Proje: Ege Vadisi

3 etaptan meydana gelen Çankaya Ege Vadisi'nde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor. Proje gün ışığını içine alan açılır kapanır sistemiyle Ankara’nın en uzun kumsallı havuzuna sahip.."Kalbi Ege’de kalanlar için Ankara’da eşsiz bir Ege yaşamı başlıyor" sloganı ile tanıtılan  Ege Vadisi  projesi  Sinpaş GYO  tarafından inşa ediliyor. 

Ankara Çankaya'ya bağlı Oran bölgesinde konumlandırılan Ege Vadisi projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor.  Proje 26 bin 900 metrekare arsa alanına sahip. 

3 etaptan meydana gelen Çankaya Ege Vadisi'nde etaplar Ege, Foça ve Cunda olarak isimlendirildi. Proje toplam 887 daireden meydana geliyor.

 Gün ışığını içine alan açılır kapanır sistemiyle Ankara’nın en uzun kumsallı havuzu, 365 gün yüzme keyfi, ilk aile SPA’sı ve wellness center ile farklılaşan Ege Vadisi’nde  parklar, bahçeler, spor alanları, trafiğe kapalı oyun ve aktivite meydanları bulunuyor. 

 Sinpaş Ege Vadisi nde 84 ay 0 faiz fırsatı!

Ege Vadisi’nin prestijli binası Ege Residence’ın üst katında bulunan Roof Lounge’ta başkent manzarası ile Ankara’yı 180 metreden 360 derece göz alıcı bir manzarayla izleme imkanı da sunuluyor. 

Sinpaş Ege Vadisi'nde yüzde 5 peşinat veriliyor. Yüzde 50'lik bedel 84 ay 0 faizle,  kalan yüzde 45'lik bedel 3 ara ödemeyle tamamlanıyor. 
 

Tel: 444 1 440 
Web:https://egevadisi.com/
Özge ÖZDEMİR ÇOLAK/Emlakkulisi.com


 


projeye sor