25 / 06 / 2022

Çankaya Ege Vadisi ödeme planı 2018

Çankaya Ege Vadisi ödeme planı 2018

3 etaptan meydana gelen Çankaya Ege Vadisi'nde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor. Proje gün ışığını içine alan açılır kapanır sistemiyle Ankara’nın en uzun kumsallı havuzuna sahip..

Sinpaş Ege Vadisi'nin yeni etabı Vadi Apartments ön satışta! Yeni proje!

Sinpaş tarafından Ankara'nın merkezinde Çankaya Oran'da hayata geçirilen Ege Vadisi projesinin yeni etabı Vadi Apartments ön satışa çıktı. İşte projeyle ilgili merak edilen tüm detaylar...

Ege Vadisi'nin değeri belli oldu! 

Sinpaş GYO Ege Vadisi projesinin değerleme raporu yayınlandı. Peki Ege Vadisi'nin değeri ne kadar oldu? 

Ege Vadisi'nde 0.99 Sinpaş fırsatı ve 84 ay vade!

Ankara Çankaya'da hayata geçirilen Sinpaş Ege Vadisi'nde 0.99 Sinpaş fırsatı ve 84 ay vade sunuluyor.

Ankara Çankaya'da metruk binalar yıkılıyor!

İçişleri Bakanlığının suç ve suçlulara barınma alanı sağlayan metruk mekanların yıkılması talimatı üzerine Ankara'da çalışmalar başladı. Çankaya Çiğdem Mahallesi Şirindere Vadisi'ndeki metruk binaların yakımı yapıldı.

Türk tarımının Silikon Vadisi kuruluyor!

Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Menemen Çiftliği’nde tarım teknoparkı oluşturma çalışmalarında sona yaklaşıldığından bahseden İTB Başkanı Işınsu Kestelli, “Bu çiftlik Türk tarımının Silikon Vadisi olacak. Tarımla teknolojiyi birleştiren tüm girişimlerin çekim merkezi haline gelecek” diye konuştu.

Ege Vadisi 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankara İli, Çankaya İlçesi, 29355 ada 1 parselde yer alan Ege Vadisi Projesine ait 688 adet bağımsız bölüme ilişkin hazırlanan değerleme raporunu yayınladı...

Ege Vadisi’nde teslimler başladı!

Ankara'da yükselen Ege Vadisi'nde teslimler başladı. Bir yatak odalı daire tipinden dört yatak odasına kadar çeşitli büyüklüklere sahip projede fiyatlar 415 bin TL'den başlıyor. 

Sinpaş'tan 180 aya 0.99 vade kampanyası!

Ege Vadisi, Aquacity Denizli ve Finans Şehir gibi projelere imza atan Sinpaş'tan yatırımcılara görülmemiş kampanya.Sinpaş yatırıcımlarına 180 aya 0.99 vade oranıyla ev sahibi olma fırsatı sunuyor. 

Ege Vadisi 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alan Ege Vadisi Projesine ilişkin hazırlanan değerleme raporunu yayınladı...

Sinpaş'tan öğretmenlere 30 bin TL'ye varan indirim!

Sinpaş, 24-30 Kasım tarihleri arasında öğretmenler ve 1. derece yakınlarına özel Finans Şehir, Altınoran, Marina Ankara, Queen Bomonti, Bursa Modern ve Ege Vadisi projelerinde 30 bin TL’ye varan indirimler sunuyor.

Ankara’yı zirvede yaşamak isteyenlerin seçimi Ege Vadisi!

Sinpaş tarafından Çaykara-Oran'da hayata geçirilen Ege Vadisi'nde Ankara’nın en uzun kumsallı havuzu, 4 mevsim kullanabileceğiniz plajı ve geniş wellness alanı, ilk ve tek Alaçatı Çarşısı, muhteşem vadi ve Ankara manzarasıyla öne çıkıyor.

Ege Vadisi'nde 60 ay vade imkanı!

Ege Vadisi projesi Ankara Çankaya-Oran’da çok özel fırsatlarla satışa sunuluyor. Ankara’yı 360 derecelik açıyla gören mükemmel manzaraya sahip projede 60 ay vade imkanı sağlanıyor. 

Ege Vadisi Sinpaş'ta yüzde 5 peşinatla!

Sinpaş GYO imzası taşıyan Ege Vadisi  projesinde 3 etap bulunuyor. Etaplar Ege, Foça ve Cunda olarak isimlendirildi..

Çankaya Ege Vadisi ödeme planı 2018 Haberi

Çankaya Ege Vadisi ödeme planı 2018

"Kalbi Ege’de kalanlar için Ankara’da eşsiz bir Ege yaşamı başlıyor" sloganı ile tanıtılan Ege Vadisi projesi Sinpaş GYO tarafından inşa ediliyor. 

Ankara Çankaya'ya bağlı Oran bölgesinde konumlandırılan Ege Vadisi projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde daire tipleri sunuluyor.  Proje 26 bin 900 metrekare arsa alanına sahip. 

3 etaptan meydana gelen Çankaya Ege Vadisi'nde etaplar Ege, Foça ve Cunda olarak isimlendirildi. Proje toplam 887 daireden meydana geliyor.

 Gün ışığını içine alan açılır kapanır sistemiyle Ankara’nın en uzun kumsallı havuzu, 365 gün yüzme keyfi, ilk aile SPA’sı ve wellness center ile farklılaşan Ege Vadisi’nde  parklar, bahçeler, spor alanları, trafiğe kapalı oyun ve aktivite meydanları bulunuyor. 

Ege Vadisi’nin prestijli binası Ege Residence’ın üst katında bulunan Roof Lounge’ta başkent manzarası ile Ankara’yı 180 metreden 360...