Sinpaş Liva'da günde 33 TL'ye daire!

Sinpaş Liva'da günde 33 TL'ye daire! Sinpaş Liva'da günde 33 TL'ye daire!

Firma: Sinpaş GYO

Proje: Liva Turkuaz

Son yıllarda yapılan yatırımlarla Anadolu yakasının giderek değer kazanan ilçelerinden Sultanbeyli’ de yer alan Sinpaş Liva, günde 33 TL’ ye ev sahibi olma imkanı sunuyor...

Hemen teslim avantajı ve sosyal olanaklarıyla da fark yaratan Liva Turkuaz, 1+1’den 4+1’e kadar dekorasyonu tamamlanmış konut seçenekleri ve ödeme planları ile ilgili 444 1974 no’lu telefondan bilgi alınabiliyor.

 

Gayrimenkul sektöründe 40. yılına girmeye hazırlanan Sinpaş Yapı, TEM bağlantı yolları, yakın güzergahtaki üçüncü köprü ve metro projesi ile İstanbul’un hem kalkınma hem de ulaşım anlamında değer kazanacak bölgelerinden biri olan Sultanbeyli’de yükselen Liva projesinde ses getiren yeni bir kampanyaya imza atıyor. Liva Turkuaz, günde sadece 33 TL’ye, üstelik hemen teslim avantajıyla ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Türkiye’de ilk defa, 240 ay vadeyle satışa sunulan  Liva Turkuaz  projesi, konut sahibi olmak isteyenleri bütçesini zorlamadan hayallerindeki evle buluşturuyor. 

 

İlk etabın teslimlerine eylül ayında başlandı ve sınırlı sayıda konut seçenekleri ile hemen teslim avantajı devam ediyor. Projenin 2. etabında gölet ve peyzaja hâkim panoramik manzaralı konutlardan daire seçme ve ilk satın alma avantajı sunuluyor.

 

Liva sakinleri Hobi Akademisi’nde buluşacak

Kolay ulaşımın yanı sıra sunduğu sosyal imkânlar ile dikkat çeken Liva, Sinpaş Yapı’nın ilk defa bu projesinde hayata geçireceği “Hobi Akademisi”ne de ev sahipliği yapıyor. Çocukların evlerinin yanı başında güvenle gidebilecekleri; anne babaların ise arkadaşlarıyla keyifle vakit geçirebileceği bir sosyal alan olarak konumlanan Liva Hobi Akademisi’nde hem yetişkinler hem de gençler için yabancı dil eğitimleri, spor, resim ve Özgür Şef ve ekibinin yönetiminde yemek kursları verilmesi planlanıyor. Hobi Akademisi’nin yanı sıra; yüzme havuzları, squash salonu, Türk hamamı, sauna, kafeler ve kış bahçeleri, çocuk oyun alanları, biyolojik göleti ve birçok sosyal aktivitesiyle ev sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor.

 

Telefon: 444 19 74

Web adresi: www.sinpasliva.com.tr


projeye sor