07 / 08 / 2022

Sinpaş Metrolife'ın lansmanı yapıldı! 290 bin TL'ye!

Sinpaş Metrolife'ın lansmanı yapıldı! 290 bin TL'ye!

Firma: Sinpaş GYO

Proje: Metrolife

Sinpaş'ın İstanbul Sancaktepe'de hayata geçirdiği Metrolife projesi bugün görücüye çıktı. Projede lansmana özel yüzde 30 indirim imkanı sağlanıyor. 


Bulunduğu bölgeye değer katan yenilikçi projelerin öncüsü Sinpaş, İstanbul’un yükselen ilçesi Sancaktepe’de pırlanta değerinde bir proje hayata geçiriyor. 

 

Sancaktepe’nin kent merkezinde yükselen Metrolife projesinin lansmanı bugün Raffles Hotel'de gerçekleşti. Toplantıya  Sinpaş GYO  Genel Müdürü Seba Gacemer ve Sinpaş GYO Satış Müdürü Tuba Köse katıldı.

 

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Sinpaş’ın yenilikçi ve cesur vizyonu ile bugüne kadar birçok bölgeyi cazibe merkezi haline getirdiğini söyleyerek, “Sancaktepe, Sinpaş’ın öncülüğünde hızla yükselen bir bölgemiz. Lagün, Kelebekia, Köyceğiz, Egeboyu projelerimizle bölgeye değer kattık.  Şimdi metrosuyla, şehir Hastanesi ile Sancaktepe, İstanbul’un en gözde yaşam merkezlerinden biri haline geliyor. Metrolife’da yaşayan bir kişi Üsküdar’daki işine 27 dakikada, Zincirlikuyu’ya ise sadece 45 dakikada ulaşacak. Hem şehrin merkezinde hem de şehrin dışında hissedeceğiniz size özel peyzajı, çarşı alanı ve meydanıyla doğayı ve kentli hayatı birlikte yaşayacaksınız’ diye konuştu.

 

“Yılın her günü, günün her saati keyifle geçecek”

 

Gacemer, Metrolife projesinde, hem yetişkinler, hem de çocuklar için her türlü detayın titizlikle planlandığını belirterek, şu şekilde konuştu:


“Geniş teraslı ve bahçeli evleri, sağlık ve sporla iç içe bir yaşama imkan tanıyan bisiklet parkuru ve yürüyüş yolları, yemyeşil park alanı, her türlü ihtiyacın karşılanabileceği ve sevdiklerinizle sosyalleşeceğiniz 8000 m2lik çarşı alanı ve meydanıyla, Sancaktepe’de ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor. Çocukların nitelikli ve eğlenceli zaman geçirmesini sağlayacak meydan parkı ve korupark;  hem yeşilin hem de kentli modern yaşamın bir arada özenle işlendiği özel peyzaja sahip. Metrolife’da yılın her günü, günün her saati keyifle geçecek. Bu özel yaşamda yerini almak isteyenlere sunacağımız indirimler ve ödeme kolaylığı ile yepyeni bir hayata adım atmayı çok kolaylaştırdık. Trafik stresinden uzak, zamanın size kalacağı bir hayatın ve yatırım merkezinde olacaksınız.”      

Metrolife projesinde, yansıma havuzları, çim amfi ve seyir terası, ateş kuyusu, çocuk oyun alanı, açık spor alanı, fitness merkezi, bisiklet ve yürüyüş parkuru gibi sosyal alanlar bulunuyor.

 

Saygın eğitim kurumları çok yakınınızda

 

Metrolife sakinleri, çocuklarının okul tercihini de güvenle yapabilecek. Bölgede, Bahçeşehir, Bilfen, Doğa, Anabilim, Küçük Prens gibi köklü ve saygın eğitim kurumları bulunuyor.


Lansmana özel yüzde 30 indirim

 

Sinpaş, Metrolife projesinde çok cazip indirim fırsatları ve ödeme seçenekleri de sunuyor. 59 metrekare ile 205 metrekare arasında 1+1’den 4+1’e kadar değişen ev seçenekleri ile Metrolife,  lansmana özel yüzde 10 indirim ve yüzde 20 peşin indirimi ile toplamda yüzde 30’ varan indirim imkanı sunuyor. Projede fiyatları 290 bin TL’den başlıyor.


Tel:444 1 440 
Web:  http://sinpasmetrolife.com 

 

 


projeye sor