SİNPAŞ Lagün'de sıfır peşinatla!

SİNPAŞ Lagün'de sıfır peşinatla!SİNPAŞ GYO tarafından Samandıra'da inşa edilen projede fiyatlar 473 bin YTL'den başlıyor.


178 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan 515 konutluk  Lagün projesinde fiyatlar 473 bin YTL'den başlıyor 2 milyon 181 bin YTL'ye kadar çıkıyor. Mart 2007'de inşaatına başlanan SİNPAŞ Lagün 4 etap satışları başladı.. Birinci etap teslimleri Mart 2009'da gerçekleşecek.

SİNPAŞ Lagün'de Anemon, Mimoza, Lotus, İris ve Lilyum isimli beş farklı mimariye sahip teras bahçe ev, bahçeli ev ve müsatakil villa yer alıyor. Lagün'de farklı konseptlerde dizayn edilen 29 göl ve Zen Clup bulunacak. Dünyada sadece Phuket Adaları ve Dubai'deki bir kaç projede lagün bulunuyor. 29 dev lagünden oluşan proje ise toplam 35 bin metrekare su alanı mevcut. Zen Clup doğayla uyumlu mimarisinde barındırdığı SPA, fitness, açık yüzme havuzu ve çeşitli sosyal aktiviteleri sağlıyor.

Aylık taksitler ilk 12 ay sabit ödenecek, daha sonra yılda bir kez olmak üzere her yıl TUİK'çe belirlenen enflasyon+3 oranında artırılarak yine 12 ay sabit ödenecek. Ara ödemeler ise, ilk ödeme sabit sonraki ara ödemeler Aylık TÜFE + 0.25 oranında artırılarak ödenecek.

SİNPAŞ Lagün projesinin görsel galerisi için tıklayınız...

www.sinpasgyo.com.tr

0216 311 40 93