SKS Invest İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

SKS Invest İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! SKS Invest İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi kuruldu!

SKS Invest İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kağıthane'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Kaplan tarafından kuruldu.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

SKS Invest İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi bugün Kağıthane'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Ahmet Kaplan tarafından kuruldu.

SKS Invest İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi konusu:

Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Her türlü menkul, gayrimenkul alımı, satımı, komisyonkarşılığında pazarlaması faaliyetlerinde bulunmak. b. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek. c. Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ve anasözleşmesinde yazılı işler


Merkez Mah. Ayazma Cad. Papirus PLZ. ST.N.37/10 KAĞITHANE

pus