Sky Tower ile yeni nesil ofisler geliyor!

Sky Tower ile yeni nesil ofisler geliyor! Sky Tower ile yeni nesil ofisler geliyor!

Aylık giderleri yüksek rakamlara ulaşan sektör temsilcilerinin, iş merkezlerindeki ofislerde yer alma konusunda kafasını karıştıran aidat sorunu, Başkent’i iş ve yaşam merkezi konseptiyle tanıştıran Ankara Sky Tower’la çözüme kavuşuyor...Özellikle plazalarda bulunan ofislerde aidat giderleri neredeyse ofisin kira bedeliyle yarışıyor. Aylık giderleri yüksek rakamlara ulaşan sektör temsilcilerinin, iş merkezlerindeki ofislerde yer alma konusunda kafasını karıştıran aidat sorunu, Başkent’i iş ve yaşam merkezi konseptiyle tanıştıran  Ankara  Sky Tower’la çözüme kavuşuyor.


Proje ortaklarından Uzaltaş AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, Öztürk Group işbirliğiyle kurdukları OP Grup AŞ’nin Canpa ile hayata geçireceği Ankara Sky Tower’ın birbiri ardına inşa edilen iş merkezlerinden farklı bir proje olması için oldukça çaba gösterdiklerini söyledi.


Konya yolunda inşa edilen projenin lokasyonu ve mimarisinin yanında sunduğu hizmetler noktasında da Ankara’da daha önce yapılmamışa imza attıklarını kaydeden Pala, “Başkent iş dünyası, Ankara Sky Tower’la yepyeni bir konseptle tanışacak. Öncelikle projemiz 150 metre yüksekliğiyle iş dünyasında sembol binalardan biri olacak. İş merkezi olarak yola çıktık, ancak yalnızca iş değil, sosyal donatı alanlarının da yer aldığı bir proje olduğu için ‘İş ve Yaşam Merkezi’ konseptine sahibiz. Sosyalliği güçlendiren özelliklerimiz sayesinde Ankara Sky Tower’da sosyal yaşamdan kopmadan iş performansı artacak” dedi.


-Aidat sorunu çözülüyor


Ünal Pala, Ankara Sky Tower’da hayata geçirmeyi planladıkları sistem sayesinde firmaların giderlerini de koruma altına alacaklarını ifade etti.


Pala, şunları söyledi:


“Plazada ofisi olanlar, aidat giderlerinin can sıkıcı olduğunu iyi bilir. Çünkü bazı iş merkezlerinde aidatlar neredeyse ofislerin kirası kadar olabiliyor. Yaşam kalitesini arttırıp, çalışma azmini teşvik edici detaylarla projelendirdiğimiz Ankara Sky Tower’da aidat sorununu çözmeyi hedefliyoruz. İşletme giderlerini düşürüp, firmaların aidata verecekleri miktarı kâra çevirmeleri amacımız. Örneğin, kullandığımız doğal havalandırma ve alternatif enerji sistemleri sayesinde ofislerin giderlerini ciddi şekilde düşüreceğiz. Böylece ‘kârlı ofis’ sistemini hayata geçirerek firmaların cebine de katkı sağlayacağız. Ayrıca Ankara Sky Tower’da ofis sahibi olanlar, Uzaltaş AŞ bünyesinde bulunan akaryakıt istasyonlarından indirimli yakıt alımı da yapabilecek. Bu sayede yalnızca ofiste değil ofis dışında da firmalarımızın işini kolaylaştıracağız.”