Skyland İstanbul projesinin tercihi Ideal Standard oldu!

Skyland İstanbul projesinin tercihi Ideal Standard oldu! Skyland İstanbul projesinin tercihi Ideal Standard oldu!

Dünyanın lider banyo markası Ideal Standard, Türkiye’nin en gözde yapılarında yer almaya devam ediyor.Dünyanın lider banyo markası Ideal Standard, Türkiye’nin en gözde yapılarında yer almaya devam ediyor. Dünyaca ünlü yapılara imza atan tasarım şirketi Broadway Malyan’ın, Peri Bacaları’nın doğal dokusundan esinlenerek hayata geçirdiği Skyland İstanbul projesinin tercihi Ideal Standard’dan yana oldu.


Seyrantepe TT Arena’nın yanındaki lokasyonuyla, üç kule ve bu kuleleri birleştiren meydandan oluşan mimarisi, rezidans, ofis ve konsept AVM’den oluşan karma yapısıyla dikkat çeken Skyland İstanbul’un banyolarında, Ideal Standard’ın her banyoyla mükemmel uyum sağlayan, asil ve sade tasarımı ile dikkat çeken Strada Serisi tercih edildi. 


Proje konseptine uygun olarak zengin ürün içeriğine sahip Strada Serisi’nden; Strada asma klozet, yarım tezgah üstü lavabo ve kullanıcılara güvenli ve hijyenik banyo deneyimi sunan Strada yavaş kapanan klozet kapakları Skyland İstanbul’un kalite, lüks ve konforu bir arada sunan banyolarında yerini aldı.