Skyland İstanbul'da hemen teslim rezidanslarda ödemeler 2019'da!

Skyland İstanbul'da hemen teslim rezidanslarda ödemeler 2019'da! Skyland İstanbul'da hemen teslim rezidanslarda ödemeler 2019'da!

Eroğlu imzası ile inşa edilen Seyrantepe'deki Skyland İstanbul'da hemen teslim rezidanslarda ödemeler 2019'da başlıyor.Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Skyland İstanbul projesinde kampanya başladı. Skyland İstanbul projesi kampanya ile 120 ay 3 bin 800 TL taksitli ve 0 peşinat ile yatırımcıları İstanbul’un zirvesine, üstün standartlarda bir rezidans yaşamına davet ediyor. Projeden ofis sahibi olmak isteyenler için ise kampanya dahilinde peşinatsız ve faizsiz 8.500 TL taksit seçeneği sunuluyor. Skyland İstanbul projesinde teslimler hemen yapılıyor. Rezidansların ödeme takvimi 2019’a erteleniyor.


Skyland İstanbul’un son kulesi Sky Residence, 6 ay sonra kapılarını açıyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri sunan projede 4+1 daireler için dubleks seçeneği de bulunuyor. Skyland İstanbul’un rezidans kulesi, barındırdığı akıllı ev teknolojileri ile sakinlerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor.


Tower Ofisler'in alanları 190 metrekare 4 bin 600 metrekareye kadar çıkıyor. Loft Ofisler, 8 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı yaratıyor.

 

www.skylandistanbul.com