Sophie Turner ve Joe Jonas Miami'den ev aldı!

Sophie Turner ve Joe Jonas Miami'den ev aldı!Game of Thrones dizisi ile büyük üne kavuşan Sophie Turner şarkıcı eşi Joe Jonas ile Miami'den dev malikane aldı. Çift malikane için 11 milyon dolar ödedi. 


İngiliz oyuncu Sophie Turner ve Amerikalı şarkıcı Joe Jonas, Miami'nin Bay Point kentinde yer alan devasa malikaneyi satın aldı. NTV'de yer alan habere göre; ünlü çift, 4400 Island Road'da bulunan deniz kıyısındaki ev için 11 milyon dolar ödeme yaptı. 

Çift, California'daki 15 bin metrekarelik malikanelerini 16,8 milyon dolara satışa çıkardıktan üç ay sonra Miami'deki bu evi satın aldı. 6 yatak odası ve 8,5 banyosu olan 10 bin 416 metrekarelik malikane, 0,4 dönümlük bir arazide yer alıyor. 

Sophie Turner ve Joe Jonas Miami

Yakın zamanda yenilenen malikanede, kapalı bahçeler, bir koi göleti, şarap mahzeni, şömine ve havuz bulunuyor. 1980 senesinde inşa edilen ev, en son 2014 yılında 4,2 milyon dolara satılmıştı. Mülkiyet kayıtlarına göre Küba asıllı Amerikalı müzisyen Willy Chirino, 1992 ile 2014 seneleri arasında devasa malikanenin sahibiydi. Ev, Eylül 2020'de yaklaşık 12 milyon dolara satılığa çıkartıldı. 

Sophie Turner ve Joe Jonas New York'taki evlerini 5.8 milyon dolara satıyor!