Soyak Kuzey Bahçeşehir teslimleri!

Soyak Kuzey Bahçeşehir teslimleri!

Firma: Soyak Yapı

Proje: Soyak Kuzey Bahçeşehir Projesi


Toplam 5 bin adet daireden meydana gelen proje Soyak Yapı imzası ile hayata geçirilecek. Projedeki 1+1'lerde 150 bin TL'den başlıyor. Soyak Kuzey Bahçeşehir teslimleri 2017 yılında gerçekleşmesi planlanıyor.


Konum bilgisine göre Kelebekler Vadisi projesinin arka kısmında bulunacak olan projenin Dubai Cityscape Global 2015 Fuarı'nda ön tanıtımı yapıldı. Proje  Soyak Yapı  imzası ile hayata geçirilecek.


Fiyat listesinin konut tiplerine bağlı olarak farklılık gösterdiği projede bloklar 15 kattan meydana geliyor. Proje toplam 5 bin adet daireden meydana geliyor.


Sosyal yaşam alanları arasında dinlenme alanları, kapalı otopark, yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun alanları gibi sosyal yaşam alanlarının bulunduğu projenin ilk etabında 500 adet daire bulunuyor.


Fiyat listesi kapsamında 1+1'lerde 150 bin TL'den, 2+1'lerde 240 bin TL'den, 3+1'lerde 290 bin TL'den başlayan proje toplam 130 bin metrekare arsa üzerinde yükselecek.


Soyak Kuzey Bahçeşehir teslimleri 2017 yılında gerçekleşmesi planlanıyor. 3. Köprü ve 3. Havalimanı'na yakın bir bölgede bulunacak olan proje 40 blok şeklinde yükseliyor.


15 soruda Bahçeşehir Soyak Kuzey projesi detayları için tıklayın!


Tel: 444 0 795

Web: www.soyak.com.tr

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor