Soyak Siesta'da 106 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Soyak Siesta'da 106 bin TL'den başlayan fiyatlarla!Soyak Siesta Proje'sinin 2. etabı da zengin daire seçenekleri ve uygun ödeme imkanları ile Ekim ayı itibarıyla satışa sunuluyor


Soyak, İzmir'e yeni bir yaşam alanı kattığı "az katlı" bina anlayışı ile oluşturulan 2250 konutluk Soyak Siesta projesinin 2. etap konut satışlarına başladı. Farklı beğenilere de hitap eden Soyak Siesta'nın, 389 daireden oluşan 2. etabında 1+1'den 3+1'e uzanan geniş daire yelpazesi yer alıyor.  

Soyak Siesta 2.etapta 106 bin TL'den başlayan konut fiyatları, artan ve ara ödemeli uygun ödeme seçenekleriyle müşterilere sunuluyor. Sadece yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabilen Soyak Siesta 2.etapta, 950 TL den başlayan taksitlerle kolay satın alma ve rahat ödeme imkanı bulunuyor. Üstelik 17 ay sonra, Mart 2011 tarihinde 1.etap konutlarıyla aynı zamanda yeni sahiplerine teslim edilecek olan Soyak Siesta 2.etap konutları için, peşin ödemelerde de yüzde 6 indirim avantajı sunuluyor. Ayrıca 72 ay için yüzde 0.99 faiz oranı uygulanan Soyak Siesta'da, 120 aya varan vade seçenekleri ile de konforlu, rahat ve kaliteli bir yaşam tarzına sahip olmak artık çok kolay. 

Soyak Siesta 2. etabının satışa sunulması hakkında konuşan Soyak Holding CEO Vekili M.Emre Çamlıbel, Soyak Holding'in faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, sürdürülebilir yaşam anlayışı doğrultusunda hayata değer katan projeleri gerçekleştirmeyi hedeflediklerini belirtti. Çamlıbel; "Tarihi ve zengin kültürel mirasıyla İzmir'in Soyak için ayrı bir değeri var. Kentin dokusuna ve sürdürülebilir öğelerle yeni nesil yaşam kalitesi anlayışına katkı sağlayacak şekilde gayrimenkul alanındaki yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bu doğrultuda Soyak Mavişehir'den sonra hayata geçirdiğimiz Soyak Siesta projemizi, İzmir'in geleceği için de önemli bir yatırım olarak tasarladık."   

"Kalite ve konforu, çevreci anlayışla fonksiyonel tasarımda buluşturduk. Sunulan uygun ödeme imkanlarının yanı sıra, enerji verimliliği ve tasarruf sağlayan uygulamaları öncelikli olarak kullandığımız projemizde yaşam başladığında; müşterilerimiz ısınma, aydınlatma, temizlik vb. ödemeleri kapsayan uygun aidatlar sayesinde gelecekte de kazanmaya devam edecekler." dedi.

Soyak İzmir'i, İzmirliler Soyak'ı seçti...   

Çamlıbel, İzmir'i gerek sosyo ekonomik altyapısının hızlı gelişimi, gerekse de tüketici beklentileri nedeniyle konut yatırımları için uygun bir şehir olarak gördüklerini belirtti. "Kalite ve yaşam konforunu, mimari estetikle birleştiren konut projelerimizi; kentsel gelişim potansiyeli yüksek lokasyonlarda ve satın almayı kolaylaştıran uygun fiyatlarla İzmirlilere sunmaktan mutluluk duyuyoruz" diyen Çamlıbel, İzmirlilerin yoğun ilgisiyle karşılanan Soyak Siesta'nın ilk etap satışlarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, aynı ilginin 2. etapta da süreceğine inandıklarını söyledi.   

İzmir, Soyak Siesta'da yaşam keyfiyle tanışıyor

İlk etabının yüzde 80 satışları tamamlanan Soyak Siesta'da, akdeniz mimari kültürü, fonksiyonel ve modern unsurlarla birleşiyor. Projenin tasarımında; toprak, çim, su gibi genel peyzajın vurgulanması amacıyla "beyaz" konsepti düşünüldü. Soyak Siesta'nın konumu,  İzmir  çevre yoluna direkt bağlantı, metro ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile daire sahiplerinin yaşamlarını kolaylaştırıyor. Sosyal olanaklar açısından da zengin olan projede, spor alanları, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, sosyal tesisler ile açık ve kapalı otoparklar bulunuyor.

www.soyak.com.tr

444 0 795 (SYK)