Studio Life Sarıyer ne zaman teslim? 130 bin dolara 1+1!

Studio Life Sarıyer ne zaman teslim? 130 bin dolara 1+1! Studio Life Sarıyer ne zaman teslim? 130 bin dolara 1+1!

Firma: Çiftçiler Gayrimenkul ve Noya İnşaat

Proje: Studio Life Sarıyer

Studio Life Sarıyer ne zaman teslim? sorusunun cevabını haberimizin içerisinde bulabilirsiniz. Studio Life Sarıyer projesinde 1+1 dairelerin fiyatları 130 bin dolardan başlayarak değişiklik gösteriyor...
64 adet konuttan meydana gelen Studio Life Evleri projesi İstanbul'un Avrupa yakasında Sarıyer ilçesinde hayata geçiriliyor. Studio Life Sarıyer ne zaman teslim sorusundan önce projeden bahsedelim.


Studio Life Evleri Sarıyer projesinde 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut tipleri tasarlandı. İnşaat çalışmaları Kasım 2012 yılında başlayan Studio Life Evleri Sarıyer projesi Çifçiler Gayrimenkul ve Noya İnşaat tarafından yükseliyor.


Sarıyer Studio Life Evleri projesinin satış ofisi ile 0216 411 80 50 numaralı telefonu arayarak irtibata geçebilirsiniz. Studio Life Evleri Sarıyer projesi 4+2 bodrum katlı olmak üzere 2 blok halinde yükseliyor.Studio Life Sarıyer ne zaman teslim?


Studio Life Sarıyer ne zaman teslim sorusuna 2014 yılının Mart ayı olarak cevap veriliyor. Studio Life Evleri Sarıyer projesinde konutların satış fiyatları 130 bin dolardan başlayarak değişiklik gösteriyor.


Studio Life Evleri Sarıyer projesinde dairelerin büyüklükleri 50 metrekare ile 150 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Studio Life Evleri Sarıyer'de ödemeler banka kredisi ile taksitli olarak yapılıyor.Studio Life Sarıyer nerede?

Studio Life Sarıyer adres : Rıdvanpaşa Sok. No:12 Göztepe / Kadıköy / İstanbul Studio Life Sarıyer iletişim

Tel: 0216 411 80 50 

Web: http://studiolifesariyer.com/


projeye sor