Süleyman Çetinsaya yeni yönetim sistemini değerlendirdi!

Süleyman Çetinsaya yeni yönetim sistemini değerlendirdi! Süleyman Çetinsaya yeni yönetim sistemini değerlendirdi!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, yeni yönetim sistemi değerlendirdi. Çetinsaya, yeni Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u tebrik etti.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, yeni yönetim sistemi değerlendirdi. Çetinsaya, Emlak Konut GYO Başkanı Murat Kurum'a tebriklerini iletti. Haber Star Gazetesi'nde şu şekilde yayınlandı...

Öncelikle yeni yönetim sistemi ülkemize hayırlı olsun. İlk kabinede Çevre ve Şehircilik Bakanı olan Murat Kurum’u tebrik ediyor ve kendisine başarılar diliyorum.

Sektörde sayın bakanın ismi çok olumlu karşılandı. Sayın bakan sektörün artılarını eksilerini yakinen bilen çok tecrübeli bir kişi. Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü döneminde planlı ve yaşanılabilir kentlerin oluşturulmasına öncülük etti. Yaptığı birçok hamle ile sektörü daima canlı ve dinamik tuttu.

Özellikle kentsel dönüşüm ve modern şehircilik anlamında hızlı icraatlarını bakan olarak da sürdüreceği kanaatindeyim. Yeni dönemle birlikte inşaat sektörü 2023 hedeflerine emin adımlarla ilerleyecektir. Biz de Artaş İnşaat olarak sektördeki yatırımlarımızı artırarak sürdüreceğiz.

pus