Sundance Residences Bodrum'da yatırım tatiline devam ediyor!

Sundance Residences Bodrum'da yatırım tatiline devam ediyor! Sundance Residences Bodrum'da yatırım tatiline devam ediyor!

Sundance Residences ile rezidans ve butik otelden oluşan konforlu ve keyifli bir yaşam vaat ediyor. Doğanın mükemmel kusursuzluğunu rezidans teknolojisi ile sunan Sundance Residences’ın satış kampanyasında esnek ödeme planları sunuluyor.


Turizm ve inşaat sektöründe 26 yılını tamamlayan Bozatlı International, Bodrum Turgutreis’ in en güzel koylarından biri olan Kadıkalesi’nde yer alan altın projesi Sundance Residences & Suites Hotel ile rezidans ve butik otelden oluşan konforlu ve keyifli bir yaşam vaat ediyor. Doğanın mükemmel kusursuzluğunu rezidans teknolojisi ile sunan Sundance Residences’ın satış kampanyasında esnek ödeme planları sunuluyor. 

Dört mevsim deniz, 5 yıldızlı konfor, yaşam boyu mutluluk için “Sıfır” faiz oranı ile yatırım zamanı...

Denize sıfır özel konumu, 4000 metrekarelik kum plajı, çevre düzenlemesi, konforlu iç mimarisi, açık havuzları, restoranları, barları, spor tesisleri ve hayatın tüm stresinden arındıran spası ile yaşam felsefesini değiştirmek isteyenleri, bayramda hem tatil yapmaya hem de tapu sahibi olmaya davet ediyor. 

Bodrum Yarımadası’nda, 12 ay boyunca dört mevsim renkliliği sunan Sundance Residences; deniz kıyısında, 22.568 metrekare alana konumlanmış 9 blok içerisinde, 175 rezidans ve 22 odalı bir butik otelden oluşuyor.  Sundance Residences, 68 m2’den, 222 m2’ye kadar 24 farklı daire tipinde sunduğu modern ve zarif konseptinde mükemmelliğin anahtarını 185.000 Euro’dan başlayan fiyatlarla sunuyor.