04 / 02 / 2023

Sunrise Residence'da fiyatlar 230 bin dolardan başlıyor

Sunrise Residence'da fiyatlar 230 bin dolardan başlıyor

İnşaat kalitesi ve yüksek standartlarıyla Büyükçekmece-Mimaroba'nın çehresini değiştiren ve 224 daireden oluşan Sunrise Residence projesinin yüzde 70'i tamamlandı.İstanbul'un 'Yeni Yeşilyurt'u olan ve nitelikli konut projelerinin merkezi Mimaroba'da hayata geçirilen Sunrise Residence'da daire fiyatları 230 bin $ ile 330 bin $ arasında değişiyor. Konutlar, Mayıs 2008'de sahiplerine teslim edilecek.

Gaffaroğlu İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Günerhan, Büyükçekmece'nin konumu, temiz havası ve tarihi eserleriyle bütünlük sağlayan şehircilik anlayışıyla öne çıktığını dile getirdi. Süleyman Günerhan 'Özellikle Mimaroba'da konut kalitesindeki artış bölgenin de değerini arttırıyor. Sunrise Residence projemizin de mimari dokusu ve inşaat kalitesi ile bu yükselişe katkı yaptığını düşünüyorum. Örnek daireyi tamamladığımız ve dairelerimizi satışa sunduğumuz şu son 3 ayda %35 satış oranı ile önemli bir başarı yakaladık. ' dedi.

Modern yapılaşması ve şehircilik anlayışına uygun büyümesiyle dikkat çeken Sunrise Residence'da; A bloklarda 205 m²'lik 3+1, 4+1 ve 300 m²'lik 5+2 dubleks süper lüks daireler; B bloklarda 173 m²'lik 3+1 süper lüks daireler yer alıyor. Toplam 14 blokta 224 daire bulunuyor.

Türkiye'de ilk kez uygulanan 'yapı genelinde topraklama sistemi' sayesinde Sunrise Residence sakinleri, huzurlu ve mutlu bir yaşama merhaba diyecekler. Tüm bloklarda taşıyıcı sistemin içine yerleştirilen ve tüm alanı kaplayan bakır paneller yaşam alanındaki tüm statik elektriği alıp toprağa iletiyor. Mimari estetiğin tüm ayrıntıları göze çarparken, inşaatta TS 500 ve son deprem yönetmeliğine uygun olarak 'radye jeneral temel sistemi' uygulanıyor.

Sunrise Residence'in akıllı interkom sistemi ile site içerisinde yer alan 224 daire, kendi aralarında ve ortak kullanım alanları ile 24 saat iletişim kurabiliyor. Site de yaşayanlar komşularıyla konferans görüşmesi yapma olanağına sahip oluyor. Sunrise Residence sahipleri, bina giriş kapısını şifreleri ile açabiliyor.

Sunrise Residence, Luyisi marka buharlı Compack jakuzi, 1. sınıf İspanyol Aparici seramikler, Alman Grohe marka bataryalar, Alman Duravit marka vitrifiye malzemeler, İtalyan Latini mutfaklar, Siemens ankastre beyaz eşyalar, Corian tezgahlar, birinci sınıf ahşap kapılar, 1. sınıf Fransız duvar kağıtları, Viessman marka kombi, Alurad marka alüminyum radyatörler, jeneratör, su deposu, yatak odalarında ve salonlarda Lg-Beko klima, ebeveyn yatak odalarına ait giysi odaları, giysi dolapları ve ebeveyn banyoları ile konforunuzu sağlıyor.

2 adet yarı olimpik açık yüzme havuzu, 1 adet kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna ve Türk hamamı, basketbol sahası ve tenis kortu çocuk havuzu ve oyun parkı, her daire için ayrılmış otopark, sığınak ve 7 gün 24 saat kameralı güvenlik hizmetiyle Sunrise Residence'da geniş bir sosyal alan oluşturuldu.

E-5 Karayolu'na 100 m, Atatürk Havaalanı'na 20 dakika mesafesi ve Marmara Denizi'ne hâkim konumuyla güneşin doğuşunu ve batışını seyretme ayrıcalığını sunuyor. Yakın çevresinde modern hayatın tüm gereksinimlerinin karşılanabileceği alışveriş merkezleri, kültür merkezleri ve hastaneler de yer alıyor.

Tel: 212 863 18 58
Geri Dön