Çukurova Balkon

Sur Yapı Altın gibi bir kampanyayla 5 büyük fırsat!

Sur Yapı Altın gibi bir kampanyayla 5 büyük fırsat! Sur Yapı Altın gibi bir kampanyayla 5 büyük fırsat!

Gayrimenkul sektörünün öncü firması Sur Yapı, gayrimenkul alıcıları ve yatırımcıları için 5 büyük fırsatın yer aldığı‘‘Altın gibi bir kampanya” hazırladı.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


 

Türkiye’nin özel sektördeki en büyük gayrimenkul portföyüne sahip firması olan Sur Yapı, hayalleri gerçeğe dönüştürüyor ve iki şehir, 12 ilçedeki 15 projesi için dev bir kampanya daha başlatıyor. Kampanya kapsamında Sur Yapı peşinatsız, bankasız, ara ödemesiz, vade farksız, 60 ay sabit taksitli ödeme avantajıyla gayrimenkul sahibi olma imkanı sağlıyor.

Evin değeri artacak, taksidi artmayacak

Gayrimenkul sektöründe ilk kez hayata geçirilen kampanyada örnek olarak 300 bin liralık bir evin fiyatı, Sur Yapı bünyesinde direkt 60 ay sabit taksite bölünüyor. Bu durumda 300 bin TL'lik bir evin aylık taksitleri 5 bin TL olacak. Şu an 60 ay banka kredisi kullanan bir konut alıcısı ek olarak yüzde 56’lık bir maliyete de katlanıyor. Kampanya kapsamında sunulan planda ise sabit taksitlerle, sıfır maliyetle ve vade farkı ödemeden konut sahibi olunabilecek. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, kampanyanın hemen teslim projeler dahil İstanbul ve Bursa’da yer alan tüm ev, dükkân ve ofis projelerinde geçerli olduğunu söyledi. Elmas, kampanyanın detaylarını ve avantajlarını şu şekilde anlattı:

“Kira geliriyle ev sahibi olunacak”

“Kampanya bünyesinde Sur Yapı’nın örneğin; Exen İstanbul projesinden bir ev veya Axis İstanbul projesinden bir ofis alan gayrimenkul yatırımcısı hemen teslim ev veya ofisini kiraya vermesi durumunda kira geliri de elde edecek. Taksitlerinin büyük kısmını aldığı kirayla ödemiş olacak. Peşinatsız modelde müşterimizin birikimi cebinde kalacak. Birikimini vadeli mevduatta veya katılım hesabında değerlendiriyor ise sabit taksitleri destekleyebilir, hatta tamamını karşılayabilir. Örneğin; 300 bin TL mevduatı olan biri, 4.500 TL ortalama aylık mevduat geliriyle neredeyse bize olan aylık taksitlerini ödeyebilir. Bizden aldığı ofis, dükkan veya evi teslim alıp, kiraya verdiğinde ise ödemelerini destekleyebilir. Böylelikle 300 bin TL anaparası durur ve günün sonunda tasarruflarına dokunmadan bir de dairesi olur. Dairenin değer artışı ve kiradan elde edeceği geliri de cabası… Tüm bu avantajlara ek olarak, peşin ödemelerde yüzde 25 iskonto da uyguluyoruz.”

Yüzde 20 peşinata, 84 ay taksit imkânı…

Elmas, ayrıca ek bir ödeme planı daha açıkladı. Buna göre; Sur Yapı bünyesindeki projelerden birine sahip olmak isteyenler yüzde 20 peşinat, 1. ve 2. yıl için yüzde 10 ara ödeme sonrasında kalan tutarı vade farksız 84 ayda ödeyebiliyor.

Kampanya kapsamında yer alan projeler şu şekilde:

İstanbul Avrupa yakasında yer alan Semt Bahçekent, Bahçeyaka Ispartakule, Topkapı Evleri, Tempo City, Mirage Cadde Dükkânları, Axis İstanbul Ofis.
İstanbul Anadolu yakasında yer alan Sancaktepe Lavender, YeşilMavi Maltepe, Muhit Sancaktepe, Excellence Koşuyolu, Şehir Konakları, Gölbahçe Evleri, İlkbahar, Exen İstanbul.
Bursa’da yer alan Marka Rezidans…
Hemen teslim ofis, ev ve dükkânlar için de 5’i 1 yerde kampanyası geçerli olacak. 

Kampanya kapsamında yer alan projelerden Eyüp’te yer alan Axis İstanbul Ofis, Güneşli’de yer alan Mirage Cadde Dükkânları, Ümraniye’de yer alan Exen İstanbul ve Bursa Nilüfer’de yer alan Marka Rezidans hemen teslim projeler olarak kampanyada yer aldı. Özellikle hemen teslim projelerde bu kampanyadan yararlananlar dükkân, ofis veya daireler için 60 ay vade farksız, peşinatsız ve sabit taksitlerle ödeme fırsatına ek elde ettikleri kira geliriyle taksitlerini dahi ödeyebiliyor.