Sur Yapı Antalya'da 25 bin TL peşinatla!

Sur Yapı Antalya'da 25 bin TL peşinatla! Sur Yapı Antalya'da 25 bin TL peşinatla!

Firma: Sur Yapı

Proje: Sur Yapı Antalya

Sur Yapı Antalya projesinden 25 bin TL peşinatla konut sahibi olunabiliyor. İşte kampanya detayları...

Sur Yapı Antalya projesinde satış süreci devam ediyor.  Sur Yapı  imzası ile hayata geçirilen projede 1+1'den 4+1'e kadar daire tipi bulunuyor.

Tamamlandığında 70 bin kişinin yaşaması beklenen Sur Yapı Antalya'dan 25 bin TL peşinat ve 1.350 TL taksitle konut sahibi olunabiliyor.

120 ay 0,98 faiz imkanı sunulan projedeki daire alanları 55 metrekare ile 231 metrekare arasında değişiyor.

Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan  Sur Yapı Antalya  projesi Kepez'de hayata geçiriliyor. Projeyle 1 milyon 300 bin metrekarelik dev bir şehir kuruluyor.

Yeni yılda yeni kampanyanın başladığı Sur Yapı Antalya projesinde; Müzeler,  gölet kafeleri, hastane, okullar,  dev şehir parkı, alışveriş merkezi ve caddeler, amfi alanları, teknokent, süs havuzları, piknik alanı, göletler, pergola altı dinlenme alanları  bulunuyor.

İlk etap teslimleri bu yıl içerisinde yapılacak olan projede konutların yanı sıra anaokul, ilkokul, ortaokul, lise olmak üzere; 11 adet okul, 3 adet camii, bir adet organik pazar yeri, 3 adet Sağlık Ocağı, bir adet spor ve kültür merkezi, büyük bir hastane, bir müze alanı, bir adet alışveriş merkezi, dev şehir parkı ve akaryakıt istasyonu da bulunuyor.

Sur Yapı Antalya nerede?Tel: 444 5 787        
Web: http://antalya.suryapi.com.tr

 


projeye sor