Sur Yapı Antalya’da 678 daire daha sahiplerine teslim edildi!

Sur Yapı Antalya’da 678 daire daha sahiplerine teslim edildi!


Firma: Sur Yapı

Proje: Sur Yapı Antalya


Türkiye’nin dışında tüm dünyada sektöre örnek teşkil eden, yurt içi ve yurt dışından çok sayıda prestijli ödül alan Sur Yapı Antalya projesinde 678 daire daha sahiplerine teslim edildi...


Sur Yapı 8 milyar liralık yatırım bütçesiyle inşa ettiği Sur Yapı Antalya Projesi’nin ilk anahtar teslimleri 2020 yılının  Haziran ayında, A parsel 9 blokta 606 dairede yapıldı. Sur Yapı Antalya projesinin kademeli olarak tamamlanan diğer parsellerinde de teslimler tüm hızıyla sürüyor. Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Sur Yapı, Park Etabı’ndaki D ve E parselinin iskan işlemlerini, geçtiğimiz ay Antalya Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı’yla koordineli biçimde tamamladı. Antepe A.Ş.’ye teslim edilen D ve E parselindeki 10 blokta yer alan  678 dairenin anahtarları bugün yapılan törenle sahiplerini buldu. 

 Sur Yapı Antalya’da 678 daire daha sahiplerine teslim edildi!

Muhittin Böcek’ten teşekkür

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sebebiyhle sınırlı bir katılımcıyla sade bir biçimde yapılan törene online olarak katılan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek; “Sur Yapı tarafından inşaat devam ediyor. Biz de vatandaşlarımıza kira desteği vermeyi sürdürüyoruz. Diğer yandan alt yapı ve peyzaj çalışmalarını da tamamladık. Bugün 472 hak sahibinin evlerini teslim ediyoruz. Şimdiye kadar Antalya için taş taş üstüne koyan, emek veren, bu projeyi başlatan, yürüten herkese, Sayın Çevre ve Şehircilik Bakanımıza, önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanlarına çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Sur Yapı’nın kıymetli çalışanlarına, Genel Müdürü’ne, yönetimine teşekkür ediyorum. Proje son hızıyla devam edecek ve tüm hak sahibi vatandaşlarımız etap etap evlerine kavuşacaklar” diye konuştu.

 Sur Yapı Antalya’da 678 daire daha sahiplerine teslim edildi!

“Sur Yapı ailesi büyümeye devam ediyor”

Teslimlerle ilgili de önemli açıklamalar yapan  Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Antalya’da inşa ettiğimiz yeni şehir adım adım gerçeğe dönüşüyor. Antalya projemizin ilk etabı olan Park Etabı’nın 606 daireden oluşan 9 bloklu A parselinde, 2020 Haziran ayında teslimlerle birlikte yaşamı başlatmıştık. E ve D parsellerindeki 472’si hak sahiplerinin olmak üzere toplamda 678 dairenin daha teslimiyle Sur Yapı ailemiz büyümeye devam ediyor. Bu parsellerdeki dairemizin geçtiğimiz aylarda Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nın desteği ile iskanlarını almıştık. Biz de dairelerimizi tamamlayıp Antepe’ye teslim ettik. Nihayet bugün, gerçekleştirilen törende daire sahiplerimiz evlerinin anahtarlarına kavuştu. Çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Sur Yapı çatısı altına giren yeni daire sahiplerimize evlerinde sağlık ve huzur içinde yaşamalarını diliyorum” şeklinde konuştu.

 Sur Yapı Antalya’da 678 daire daha sahiplerine teslim edildi!

 “Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkürlerimizi sunuyoruz”


Altan Elmas sözlerini şu şekilde sürdürdü: “İnşa sürecini hızla gerçekleştirirken hak sahiplerine verdikleri kira desteği için Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sn. Murat Kurum’a, projenin tüm süreçlerinde destek olan başta Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek olmak üzere Antepe A.Ş.’ye ve Antalya Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanlığı çalışanlarına bu süreçte bize verdikleri destek için teşekkür ediyoruz” dedi. 

 

Web: http://www.suryapi.com.tr/

 

Sur Yapı Antalya'da daire teslimleri hız kesmiyor!


projeye sor