Sur Yapı Antalya’da yeni dev kampanya!

Sur Yapı Antalya’da yeni dev kampanya! Sur Yapı Antalya’da yeni dev kampanya!

Sur Yapı, hem ev almak isteyenler için hem de gayrimenkul yatırımcılarına güven ve moral aşılayacak dev kampanyaya başlıyor.Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada sektöre örnek olacak projeleriyle adından bahseden Sur Yapı, hem ev almak isteyenler için hem de gayrimenkul yatırımcılarına güven ve moral aşılayacak dev kampanyasını başlatıyor. Konut kredi faizlerinin düşmesiyle gayrimenkul sektöründe meydana gelen olumlu havaya katkı sunan Sur Yapı, Antalya Projesi’nde geçerli yeni kampanyasıyla gayrimenkul sektöründe bir ilke hazırlanıyor.

Kampanya kapsamında faizler kamu bankaları tarafından açıklanan orandan daha da aşağıya, yüzde 0,69’a düşerken peşinat sıfırlanıyor. 180 ay sabit taksitle ödemelerin 1 yıl sonra başlandığı kampanyada, 1+1 dairelere 1.200 TL’den, 2+1’lere 2.000 TL’den, 3+1’lere ise 3.000 TL’den başlangıç gösteren taksitlerle ev sahibi olunabilecek.

Kamu bankalarının konut kredi faizlerinin düşürülmesiyle gayrimenkul sektörü yeniden canlandı. Sur Yapı, hem ev almak isteyenlere hem de gayrimenkul yatırımcılarına güven ve moral veren yeni bir kampanya ile olumlu havaya katkı sağlayacak. Sur Yapı tarafından Antalya'nın Kepez ilçesinde inşa edilecek Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Sur Yapı Antalya Projesi’nde geçerli yeni kampanya, ev almayı hem kolaylaştırdı hem de daha cazip hale getirdi.

Faizler 0,69’a çekildi

Sur Yapı Antalya Projesi’nden yeni kampanya kapsamında ev almak isteyenlere yüzde 0,69 vade oranı ve 180 aya kadar varan sabit taksitle kredi kullanma imkanı sunuluyor.

Peşinatlar sıfırlandı

Sur Yapı diğer kampanya kapsamında faizleri sıfırladı. Kampanya kapsamında peşinatlar 1 yıl ötelenip tam 5 yıla bölündü.

1+1’ler 1200 TL, 2+1’ler 2000 TL, 3+1’ler 3000 TL taksitle

Sur Yapı tarafından hayata geçirilen ödeme modelinde Sur Yapı Antalya Projesi’nde yer alan 1+1 daireler aylık 1.200 TL, 2+1 daireler 2.000 TL ve 3+1 daireler de 3.000 TL’den başlangıç gösteren taksitlerle satın alınabiliyor. Bu model kapsmaında 180 ay vade uygulanırken peşinatlar 12, 24, 36, 48 ve 60’ıncı aylarda vade farksız taksitlerle ödeniyor. Tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 15 indirim imkanı sağlanıyor.

Antalya’ya yeni bir şehir inşa ediliyor

Sur Yapı tarafından Kepez-Santral bölgesinde 8 milyar TL yatırımla hayata geçirilen 19 bin bağımsız bölümden meydana gelen Antalya Projesi’nde tüm etaplar planlandığı şekilde eş zamanlı olarak hızla sürüyor. 23 kule vinç ve 1500’ün üzerinde işçinin 24 saat aralıksız çalıştığı projede 6417 konutluk ilk etabın çalışmaları bitiriliyor. Bitirildiğinde yaklaşık 70 bin kişinin yaşayacağı mega şehrin kendi hastaneleri, okulları, spor alanları, kültür alanları, camileri, alışveriş merkezi, alışveriş caddesi, dev şehir parkı ve ulaşım ağına sahip olacak.

“Bu kampanyayla tüm Türkiye’den farklı gelir gruplarından vatandaşa sesleniyoruz”

Konut kredilerinin düşürülmesinin sektör için önemli bir adım olduğunu sözlerine ekleyen Konutder ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Elmas, “ 0.99’luk konut faiz indirimi, hem sektörümüze hem de Türkiye piyasasına büyük bir nefes aldırdı. Devletimiz ve kamu bankalarımızın teşvikiyle konut sektörüne büyük katkı sağlayacak bu önemli adıma bizim de kayıtsız kalmamız mümkün olamazdı. Ekonominin lokomotifi olan gayrimenkul sektörümüzün hız kazanması için fedakârlık yapmaktan, elimizi taşın altına koymaktan hiçbir zaman çekinmedik. Sur Yapı olarak Antalya projemizi kapsayan yeni bir kampanyayı hayata geçiriyoruz. Vade oranını bankaların belirlediği oranında altına çekerek 180 ayda 0,69 seviyesine getirdik. Peşinatı sıfırladık ve 1 yıl öteledik. Üstelik vade farksız tam 5 yıla böldük. Öyle ki, 1+1 daireler 1.200 TL, 2+1 daireler 2.000 TL ve 3+1 daireler 3.000 TL’den başlayan taksitlerle alınabiliyor. Bu modelde 180 ay vade uygulanırken peşinatlar 12, 24, 36, 48 ve 60’ıncı aylarda vade farksız taksitlerle ödeniyor. Bu tabloyla aslında biz tüm Türkiye’den farklı gelir grubuna sahip vatandaşımıza sesleniyoruz. Aylık taksit ödeme gücüne sahip ancak ara ödeme ya da peşinata takılan ve konuta ihtiyaç duyan kitleye sesleniyoruz. Öğretmenimizi, polisimizi, sağlık personelimizi, özel sektör çalışanlarımızı Antalya’daki projemizde Sur Yapılı olmaya davet ediyoruz” diye konuştu. Bu kampanyayla almayan kalmasın istedik, hem oturum hem yatırım için herkes erişebilsin diye gayret ettik. Nitekim kampanyamız yeni başlamasına rağmen sadece hafta sonu 3 günde satış ofisinde 600’den fazla telefon görüşmesi, 600’e yakın ziyaret ve 60 satış yaptıklarını belirten Elmas, “Bu olumlu talebin giderek artacağını düşünüyoruz. Çünkü bu kampanya geniş bir kitleye konut edinme imkanı sunuyor. Uzun süredir bekleyen talebin kampanyamızla harekete geçeceğini düşünüyoruz” açıklamasında bulundu.

Park Etabı’nda sona yaklaşılıyor

Projenin ilk etabı olan Park etabında çalışmalar tamamlanıyor. 6417 konuttan meydana gelen Park Etabı’nda bulunan 93 bloğun kaba yapı imalatı yüzde yüz tamamlandı. İnce yapının ise %70 seviyesine geldiği projede, bazı bloklarda dış cephe kaplamalar tamamlanmış durumda. Kalan blokların dış cephe kaplamaları ve iş bitişleri hızla sürüyor.

İlk etapta 2019 Aralık ayında teslimler başlıyor

Türkiye ve Antalya ekonomisine bu zamana kadar 1,2 milyar TL katkı sağlayan projede 2019 yılının Aralık ayında teslimlerin başlaması amaçlanıyor.

Dev şehir parkı olacak

Park etabında bulunacak 157 bin metrekare yeşil alan Antalya’nın en büyük şehir parkına sahip olacak. Kurulacak dev şehir parkının içerisinde piknik alanı, sera alanı, semt pazarı, pergola altı dinlenme alanları, iskele alanları, etkinlik çadırı, göletler, yeşil alanlar, süs havuzları, geniş meydanlar, amfi alanları, köy meydanı, gölet kafeleri ve çim sahaları bulunacak.

İkinci etap Sur Cadde de hızla yükseliyor

Antalya’ya yeni bir şehir kazandıran Sur Yapı Antalya Projesi, 1,3 kilometre uzunluğundaki caddesiyle de göz dolduruyor. Alışverişten sanata, modadan finansa kadar her zevke ve ihtiyaca hitap eden, Sur Cadde’de günlük ayak hareketinin 100 bin, aylık 3 milyon, yıllık 36 milyon olması bekleniyor. İkinci etapta yer alan Sur Cadde’de inşaat hızla ilerliyor, kaba inşaatı yüzde 70 seviyesine geldi. Tamamlandığında İstanbul’daki İstiklal Caddesi’nin bir benzerini Antalyalılarla buluşturacak olan Sur Cadde’de ticari alanlar, ofis ve dairelerin yanı sıra gündüz nüfusunu da çekecek pek çok sosyal ve kültürel aktivite olacak. Sur Cadde’de 1,3 kilometre uzunluğunda tramvay hattı da olacak.

Turkuaz etabı da belirmeye başladı

Bin 105 adet bağımsız bölümden oluşan Sur Yapı Antalya Projesi’nin merakla beklenen 3’üncü etabında da inşa çalışmaları devam ediyor. “Suyla gelen medeniyet” temasının hakim olduğu Turkuaz etabının tüm blokları su kenarında yer alıyor. Turkuaz etabı, yemyeşil bahçesi ve rengarenk çiçekleri, çocuklar ve yetişkinler için dört mevsim kullanılacak açık ve kapalı yüzme havuzları, gölet kenarındaki dinlenme alanları, site konsepti içerisinde oluşturulan meydanlar, yürüyüş yolları ve modern çevre düzenlemesiyle ön plana çıkıyor. Türkiye’nin markası Antalya’da inşa edilen bu modern şehirde geniş balkon kapıları, turkuaz rengi göletlerin, portakal ve limon ağaçlarının, zeytinliklerin, rengarenk çiçeklerin bulunduğu Turkuaz etabına açılıyor.

http://antalya.suryapi.com.tr/