Sur Yapı İlkbahar projesi fiyatları!

Sur Yapı İlkbahar projesi fiyatları! Sur Yapı İlkbahar projesi fiyatları!

Firma: Sur Yapı

Proje: İlkbahar Rezidans

Sur Yapı İlkbahar projesi fiyatları konutların planlarına göre değişiklik gösteriyor. İstanbul Anadolu Yakası Sultanbeyli'de inşa edilen projeden ev alanlara bisiklet hediye ediliyor.İlkbahar Residence'de konutlar 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak tasarlandı. Projede peşin + banka kredili veya tamamı peşinde yüzde 10 indirim yapılıyor. 


Sur Yapı İlkbahar projesi fiyatları daire seçeneklerine bağlı olarak değişiyor. Projede konutların büyüklükleri 51 - 293 metrekare şeklinde dizayn edildi. 


25 bin metrekare arsa üzerinde,  Sur Yapı  imzasıyla hayata geçirilen  İlkbahar Rezidans  İstanbul'un Sultanbeyli ilçesinde yükseliyor. Projede 48 ay veya 60 ay vade farkı olmadan taksit uygulanıyor. 


Sultanbeyli İlkbahar'da kitap okuma alanları, hobi bahçeleri, dinlenme alanları, uzun yürüyüş parkurları ve su göletleri gibi ortak yaşam alanları mevcut. 


Sur Yapı İlkbahar projesi fiyatları ilk etap için 1+1'lerde 315 bin TL'den, taksitli alımlarda 299 bin TL'den; 2. etap için 2+1'lerde 350 bin TL'den, taksitli alımlarda ise 332 bin 500 TL'den başlıyor. 


Toplam 304 adet daireden oluşan İlkbahar Sultanbeyli'de teslimlerin birinci etapta 2017 yılı Kasım, ikinci etapta ise 2018 yılı Mayıs ayında gerçekleşmesi planlanıyor. Projeden ev sahibi olanlar için bisiklet hediye ediliyor. 


İlkbahar Residence ulaşım: Battalgazi, Tesbih Sk., 34935 Sultanbeyli/İstanbul


İlkbahar satış ofisi iletişim

Telefon: 444 5 787 

Web: www.suryapiilkbahar.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor